Rayo Vallecano – Sevilla 0:1 (vége) | Barcelona – RCD Espanyol 5:1 (vége) | Villarreal – Real Sociedad 4:0 (vége)
Granada – Valencia 1:1 (vége)
Granada CF
1:1 (0:0)
Valencia CF
vasárnap 07.12.2014, 21:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada • Primera División

Igazságos döntetlen született. Egyik csapat sem érdemelte meg a győzelmet. Az első félidőben nem volt kaput eltaláló lövés, Negredo hagyott ki nagy helyzetet a félidő derekán. Az első játékrész a durvaságról szólt, öt sárgát láthattunk.

A második félidő több játékot hozott.A 60. percben Foulquier lövése centikkel suhant el a kapu felett. A 72. percben Negredo lövése a kapuson túl jutott, a kapufa azonban megmentette a Granadát a góltól. A 74. percben El Arabi gólját elvette a spori, mint utólag kiderült, erősen vitatható döntése, nem biztos, hogy les volt. A 83. percben Negredo kapott remek passzt Paultól, majd kilőtte tizenöt mérettől a bal felsőt. Úgy tűnt, elviszi a három pontot a Valencia, de Alcacert kiállították, majd három percre rá büntetett a Granada! A csereként beállt Success jókor volt jó helyen, és a lecsorgót gólra váltotta közvetlen közelről. A mérkőzés tehát 1:1-es döntetlennel ért véget. Köszönjük figyelmüket! (22:58:33)

90+4

90+4
    Paul kapott szabadrúgást. A vétkes Foulquier volt.

90+4
    Az átadás pontatlan. Roberto jöhet kirúgással. Az utolsó percben járunk.

90+3
    Gaya beadása Negredohoz jutott el, aki nem tudta a védőt becsapni. Bedobás.

90+2
    Parejo lépett bele a passzba. Bedobás következik.

90+1
    Négy perc a ráadás.

90
    Piti távoli lövése elkerülte a kaput. Alves jöhet kirúgással.
    SUCCESS - 1:1

89
    A Granada gólt szerzett!

ISAAC SUCCESS a gólszerző. Piti beadását lefejelték, majd Alves beleütötte a Granada játékosába a labdát, és éppen Success elé pattant a játékszer, ami után nem volt nehéz dolga. Két méterről az üres kapuba belőtte. 1:1 az állás!

87
    Carlosnak is felmutattak egy sárgalapot szabálytalanság miatt.

86
    Alcacer egyből pirosat kapott, miután odaütött ellenfelének. Ekkora butaságot elkövetni! Négy percet töltött a pályán.

85
    Öt perc van a rendes játékidőből.
    NEGREDO - 0:1

83
    A Valencia gólt szerzett!

ALVARO NEGRADO bombagólt lőtt. Paul adott remek passzt, majd Negredo 15 méterről fölvarrta a léc alá.A lövés a bal felsőben kötött ki! Esélye nem volt Roberto kapusnak. Vezet a Valencia !