Diósgyőri VTK – Újpest FC 2:1 (vége) | Debreceni VSC – MTK Budapest FC 2:1 (vége)
Diósgyőri VTK
2:1 (1:1)
Újpest FC
vasárnap 07.12.2014, 16:30 • DVTK-stadion, Miskolc • OTP Bank Liga

Lefújja Bognár a mérkőzést, hatalmas ünneplés veszi kezdetét a Diósgyőri Stadionban. Antal Botond (és Szalai Vilmos) korai hibája után hátrányba került a DVTK, ám hamar sikerült egyenlíteniük Elek lövésével.
    A folytatásban felemás volt a mérkőzés képe, sokszor inkább a vendégek domináltak, de a hosszabbítás utolsó pillanatában Gosztonyi remek beadása és Griffiths felhőfejese a hazaiak javára döntötte el a meccset.
    Összességében egy jó színvonalú találkozó zárta az évet Miskolcon, két nagyot küzdő csapat közül ezúttal – a nyári kupadöntővel ellentétben – a Diósgyőr került ki győztesen. A piros-fehérek harmadik helyen zárták ezzel az őszi szezont, jöhet a téli szünet!
    Köszönjük az egész éves figyelmet, további szép estét kívánok! (18:26:52)

90+5

90+4
    A DVTK gólt szerzett!
    Megszerzi a vezetést az utolsó percben a Diósgyőr! Gosztonyi András remekül ível GEORGES GRIFFITHS fejére, aki hatalmasat ugorva, tökéletes mozdulattal csúsztatott a rövid sarokba! 2-1!

90+3
    Szabadrúgáshoz jut a Diósgyőr a jobb szélről, Gosztonyi adhatja be. Ez talán az utolsó gólszerzési lehetőség a meccsen!

90+2
    Nagy ad be az alapvonalról, Ojo visszalépve fejel szép mozdulattal, de Antal simán fogja.

90+1
    Négy perc lesz a ráadás.

90
    Nego próbál beadni a jobb szélen Eperjesi mellett, ám utóbbi blokkol, a labda pedig visszapattan, majd kimegy, kirúgás jöhet.

89
    Simon Krisztián elhagyja a pályát, helyén Rodrigo Rojo folytatja. Ez volt az utolsó csere a meccsen.

88
    Balogh beadását Kádár fejeli ki, majd Simon lövi el kapásból huszonkettőről, nem sokkal kapu mellé.

87
    Barczi indul meg szép csellel, majd balról beadja Griffiths-hez, aki megfordul és tüzel, de kissé lecsúszik a lábáról a labda, amely jócskán kapu mellé szállt.

86
    Marjanovic forgolódik addig-addig a bal szélen, amíg önmagát is le nem szereli.

85
    Heris hazaadását támadja meg Griffiths, de Balajcza nem esik kollégája hibájába és gyorsan elrúgja a labdát.

84
    Drazen Okuka is besárgul.

83
    Asmir Suljic nagyot játszott, de a hajrát már a kispadról nézheti. Helyén a korábbi diósgyőri, Vadász Viktor a pályán.