vasárnap 07.12.2014, 18:30 • Újpesti Jégcsarnok, Budapest • MOL Liga

Kitámadott az Újpest és egy kontra végén Chrenko passzolt MAREK DUBEC elé, aki a kapuba lőtte a korongot.

Gólpassz: Tomas Chrenko és Albin Podstavek.

55:45
    JURAJ DURCI lőtte kapura a korongot a kék vonaltól, Pleszkán mamutjáról pedig a kapuba került a korong.

Gólpassz: Tomas Chrenko.

44:25
    A 4 a 4 elleni játékot 21 másodperc alatt használta ki az Érsekújvár. Szépen nagy lendülettel ment be a kapu elé ALBIN PODSTAVEK és a kapuba lőtte a korongot Pleszkán mellett.

Gólpassz: Pavel Kowalczyk és Juraj Durco.

41:26
    Az Újpest gólt szerzett!
    Elomo lőtt kapura a harmad közepéről, az kijött Krajcovicról és az érkező JUSSI PETTERI TAPIO pedig a kapuba helyezte a korongot.

Gólpassz: Teemu Elomo és Miroslav Durak.

A góllal az Érsekújvár kiegészült!

33:35
    TEEMU ELOMO vezette Krajcovicra a korongot, lassan megfontoltan ment kapura és utána a kapu felső részébe lőtte a korongot.

31:00
    Tapio, Durak és Elomo előtt is nagy helyzet, de mind kimaradt. A vendégek ezután indítottak egy kontrát amit JURAJ FAITH váltott gólra.

Gólpassz: Albin Podstavek éés Martin Frolik.

27:30
    Huba közeli lövésébe érnek bele a hazai védők, de az pont ROBERT BRANDIS elé került aki közelről a kapu felső részébe lőtte a korongot.

Gólpassz: Peter Huba és Martin Frolik.

19:44
    Betört a harmadban az Újpest, úgy tűnt felszabadít a vendég Érsekújvár, de végül saját kapujuk előtt eladják a korongot és ezt a ziccert már kihasználta JUSSI PETTERI TAPIO, a korongot a kapu felső részébe lőtte.

Gólpassz: Hegyi Ádám Zoltán és Jozef Mihalik.

Pap Csaba

Gólok és gólpasszok: 20. Tapio (Hegyi Á. Z., Mihalik), 34. Elomo (bünt.), 42. Tapio (Elomo, Durak) – 28. Brandis (Huba, Frolik), 31. Faith (Podstavek, Frolik), 45. Podstavek (Kowalczyk, Durco), 56. Chrenko (Durco), 59. Dubec (Chrenko, Podstavek.)

UTE Újpest Budapešť: Pleszkán (Ágoston) – Hegyi Á. Z. (A), Durak, Mihalik, Tapio, Elomo (C) – Lindgren, Kiss D., Virág Cs. (A), Coleman, Gágyor – Garbacz, Sommer, Dömötör, Tóth G., Pichler – Reiter, Egyed.
    HC MIKRON Nové Zámky: Krajcovic (Cikánek) – Siska, Kowalczyk, Uram, Caladi (A), Chrenko – Huba, Durco, Podstavek, Frolik, Faith (A) – Lesko, Hrudik, Brandis, Stefanka, Dubec (C) – Baron, Král, Rejzek, Púchovsky, Domian.

Játékvezetők: Kincses Gergely, Mayer Gábor – Soós Dániel, Berkesi Balázs
    péntek 13.02.2015
    Nové Zámky - Budapešť 1:3

Gólok és gólpasszok: 59. Faith (Huba, Frolik) – 13. Lindgren (Tóth G.), 45. Csányi (Tóth G.), 47. Tapio (Elomo, Mihalik)