HSC Csíkszereda – Corona Brasov Wolves 1:4 (vége) | Dab.Docler – Nové Zámky 2:3 (vége)
Dab.Docler
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
HC MIKRON Nové Zámky
kedd 23.12.2014, 18:00 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • MOL Liga

53:44
    Újabb vendég kiállítás, Hurtaj száll ki magas bot miatt. Jó 24 másodpercig 5 a 3 ellen támadhat a hazai csapat.

52:09
    Gröschlt gáncsolták ki ígéretes helyzetben a kapu előtt, Dubec pihen ezért két percen át.

18:39
    Eskelinent állította meg szabálytalanul Weissmann, kettő perces kiállítás gáncsolás miatt.

14:56
    Szappanos bottal akasztás miatt áll ki két percre a hazaiaktól. A kiugró Podstaveket állította meg.

07:23
    Kiállítás, Peterdi ül le két percre bottal lökés miatt.

03:28
    Hrudik kapott két perces kiállítást, sportszerűtlen magatartás az ok. Kérdőre vonta a játékvezetőt egy kétes ítélet miatt.

Gólok és gólpasszok: 37. Peterdi (Papp, Szepessy), 60. Szappanos (Azari, Galanisz) – 12. Weissmann (Hurtaj, Frolik), 21. Weissmann (Frolik), 44. Weissmann

Dab.Docler: Sevela (Kalnins) – Berlisk, Martine, Galanisz, Azari, Szappanos – Eskelinen, Somogyi, Pozsgai, Hüffner, Gröschl – Szepessy, Papp, Nagy R., Mestyán, Peterdi – Kovács V.L., Hruby, Magosi, Léránt, Erdélyi
    HC MIKRON Nové Zámky: Cikánek (Krajcovic) – Podstavek, Durco, Siska, Faith, Chrenko – Huba, Baron, Hurtaj, Frolik, Weissmann – Lesko, Brandis, Dubec, Hrudik, Caladi – Klobúcnik, Púchovsky, Stefanka, Král, Duris

Játékvezetők: Németh Márton, Halassy György – Berger Ákos, Soltész Áron