Chelsea F.C. – West Ham United 2:0 (vége) | Burnley FC – Liverpool F.C. 0:1 (vége) | Crystal Palace – Southampton FC 1:3 (vége)
Everton FC – Stoke City 0:1 (vége) | Leicester City – Tottenham Hotspur 1:2 (vége) | Manchester United – Newcastle United 3:1 (vége)
Sunderland AFC – Hull City 1:3 (vége) | Swansea City – Aston Villa FC 1:0 (vége) | West Bromwich Albion – Manchester City 1:3 (vége)
Arsenal FC – Queens Park Rangers 2:1 (vége)
Chelsea Football Club
2:0 (1:0)
West Ham United
péntek 26.12.2014, 13:45 • Stamford Bridge • Barclays Premier League

A második félidőben kiegyenlítettebbé vált a játék, de a Chelsea magabiztosan gyűjtötte be a három pontot.
    A mérkőzés 62. percben Diego Costa góljával alakult ki a 2-0-ás végeredmény.

A vendégek cseréi bár új lendületet hoztak a West Ham játékába, ez gólokban már nem tudott megmutatkozni. Amalfitano a vendégek oldalán kifejezetten jól szállt be a mérkőzésbe, de csak kapufáig jutott.

A Chelsea ezzel zsinórban a harmadik mérkőzését is megnyerte és tovább roboghat a bajnoki cím felé.

Köszönöm, hogy velünk tartottatok, tartsatok velünk legközelebb is! (15:41:29)

90+3

90+3
    Ramires nem találja el a Fàbregastól kapott labdát. Ez nagy helyzet lehetett volna.

90+2
    Fàbregas lő 20 méterről, de Collinsról szögletre pattan a labda.

90+2
    Amalfitano szöglete Collins fejét találja meg, de Courtois kiöklözi a fejest.

90+2
    Amalfitano harcol ki egy szögletet a védők gyűrűjében.

90+1
    3 perc lesz a ráadás.