Chelsea F.C. – West Ham United 2:0 (vége) | Burnley FC – Liverpool F.C. 0:1 (vége) | Crystal Palace – Southampton FC 1:3 (vége)
Everton FC – Stoke City 0:1 (vége) | Leicester City – Tottenham Hotspur 1:2 (vége) | Manchester United – Newcastle United 3:1 (vége)
Sunderland AFC – Hull City 1:3 (vége) | Swansea City – Aston Villa FC 1:0 (vége) | West Bromwich Albion – Manchester City 1:3 (vége)
Arsenal FC – Queens Park Rangers 2:1 (vége)
Manchester United
3:1 (2:0)
Newcastle United
péntek 26.12.2014, 16:00 • Old Trafford, Manchester • Barclays Premier League

Simán, 3:1-re győzött a Manchester United a Newcastle United ellen. Az első félidőben Rooney duplázott, ezzel nyugodtan mehettek az öltözőbe a hazaiak. Változtatnia kellett volna Pardew edzőnek, de ez nem jött össze ma nekik.

A Manchester uralta a játékot, és Rooney a második félidőben gólt ugyan nem szerzett, de egy gólpasszt kiosztott Van Persienek. A 87. percben még kapott egy büntetőt a Newcastle, ezt Cisse értékesitette, és szerezte meg a becsületgólt a vendégeknek. A vörös ördögök tehát otthon tartották a három pontot. Köszönjük megtisztelő figyelmüket. Kellemes hétvégét minden Kedves Nézőnek! (17:53:50)

90+5

90+4
    Görcöst kapott a játékos, ezért az ápolás. Ezzel le is telik a beigért négy perc.

90+4
    Anita a földön, ápolásra szorul.

90+3
    Könnyed passzolgatás a vörös ördögök részéről, Evans unta ezt meg, és próbálta inditani Rooneyt, de a labda Alnwicknál kötött ki.

90+1
    Janmaat középre tett labdája Cisse számára hosszú lett.

90+1
    Négy perc a ráadás.

90
    Megkezdődött az utolsó perc a rendes játékidőből.

89
    Mata kapott egyet a lábára, Gouffran buktatta.

88
    Cisse passzát Young fülelte le, kontrázhat a hazai csapat.
    Papiss CISSÉ - 3:1

87
    A Newcastle gólt szerzett!

PAPPIS CISSE a bal felső sarokból szedte ki a pókhálót. Remekül elvégzett büntetőt. Szépitett a Newcastle. 3:1 a mérkőzés új állása.