Chelsea F.C. – West Ham United 2:0 (vége) | Burnley FC – Liverpool F.C. 0:1 (vége) | Crystal Palace – Southampton FC 1:3 (vége)
Everton FC – Stoke City 0:1 (vége) | Leicester City – Tottenham Hotspur 1:2 (vége) | Manchester United – Newcastle United 3:1 (vége)
Sunderland AFC – Hull City 1:3 (vége) | Swansea City – Aston Villa FC 1:0 (vége) | West Bromwich Albion – Manchester City 1:3 (vége)
Arsenal FC – Queens Park Rangers 2:1 (vége)
Everton FC
0:1 (0:1)
Stoke City
péntek 26.12.2014, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • Barclays Premier League

Az első félidőben megszerzett góllal végül kisebb meglepetésre a Stoke begyűjtötte a három pontot az Everton otthonában.
    A második félidőt hiába támadta végig az Everton, a jól és zártan védekező vendégvédelmet nem sikerült feltörni. Ezzel a győzelemmel a tabellán a Stoke a liverpooliak elé került.
    Köszönöm a figyelmet! (18:06:46)

90+4

90+4
    Nem jut helyzetig az Everton, miközben lassan a hosszabbításnak is vége.

90+3
    A hazaiak mindent megtesznek az egyenlítésért, de a zártan védekező Stoke-ot nem tudják átjátszani.

89
    Mirallas végezte el a hazaiak szögletét, nem tudott helyzete kialakítani belőle az Everton.

88
    A vendégek megszerezték a labdát, de Pieters indítása pontatlan.

87
    Begović hosszas előkészület után kirúgta a labdát, az Everton szerezte meg, folytathatja a támadást.

86
    Nem jó a hazaiak beívelése, kirúgással jöhet a Stoke.

85
    Az Everton egykapuzik, a hazaiak lassan a védekezéssel már egyáltalán nem törődnek.

84
    Mirallas ívelte be a labdát a Stoke tizenhatosára, a vendégvédők könnyen felszabadítottak.

83
    Cameron kapott sárga lapot belépőért.

82
    Az Everton állandó támadásban van változatlanul, a vendégek ugyanakkor biztosan őrzik az előnyüket.

80
    Az Everton végezhetett el szögletet balról, a beívelt labdát középen Mirallas el tudta fejelni, de végül nem okozott gondot a vendégeknek.

79
    Lukaku fejezte be lövéssel a hazaiak támadását, mintegy 22 méterről suhintott kapura, Begovićról először kipattant a labda, utána viszont már összeszedte.