Chelsea F.C. – West Ham United 2:0 (vége) | Burnley FC – Liverpool F.C. 0:1 (vége) | Crystal Palace – Southampton FC 1:3 (vége)
Everton FC – Stoke City 0:1 (vége) | Leicester City – Tottenham Hotspur 1:2 (vége) | Manchester United – Newcastle United 3:1 (vége)
Sunderland AFC – Hull City 1:3 (vége) | Swansea City – Aston Villa FC 1:0 (vége) | West Bromwich Albion – Manchester City 1:3 (vége)
Arsenal FC – Queens Park Rangers 2:1 (vége)
Sunderland AFC
1:3 (1:1)
Hull City
péntek 26.12.2014, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Barclays Premier League

Hiába szerzett vezetés már az első percben a Sunderland, a Hull Citynek volt ereje egyenlíteni, majd a második félidőben meg is fordították a meccset. A második játékrészben jól játszottak a vendégek, megérdemelten vitték el a három pontot a karácsonyfa alá! A Hull a mai győzelmével elkerült a kieső helyről, fellépett a 17. helyre. (18:01:45)

90+5

90+5
    Nagyon kitámadtak a hazaiak, Jelavic gólja pedig eldöntötte a meccset!
    Nikica JELAVIĆ - 1:3

90+5
    A Hull City gólt szerzett!
    NIKICA JELAVIC kap remek indítást a leshatárom és 14 méterről kilövi a bal alsó sarkot!

90+5
    Jelavic passza után a szögletzászlóig viszi le a labdát a jobb szélen Ahmed, majd visszapasszol a védőknek.

90+4
    Próbálják tartani a labdát a vendégek, hogy teljen az idő.

90+3
    Jelavicnak kicsit hosszú lett a labda, Coates adta haza előle.

90+2
    A bal oldali szöglet sem sikeres, kifejeli egy vendégvédő a kapuja elől.

90+2
    Johnson jobb oldali szögletét kicsúsztatják, jöhet az ismétlés a másik oldalról.

90+1
    Szöglet a hazaiaknak, Johnson elől rúgta ki a labdát Chester.

90
    Öt perc lesz a hosszabbítás!

89
    Sagbót könyökölte le Cattermole egy fejesnél, szabadrúgás a felezővonalnál a vendégeknek.