Szolnoki Dózsa-Közgép - Partizan Belgrád 12:7 (vége) | AN Brescia - ZF-Eger 3:7 (vége)
Szolnoki Dózsa-Közgép - Partizan Belgrád

12:7

(3:1, 2:2, 3:2, 4:2)

szerda 14.01.2015, 19:00 • Szolnoki Vízilabda Aréna • Vízilabda BL

Szolnoki Dózsa-Közgép: Nagy, Decker A.,– Gocics 1, Madaras, Vámos 1, Jansik, Mezei, Alekszics 5, Tóth, Varga Dániel, Varga Dénes 2, Kis 1, Mitrovics 2.

Partizan Belgrád: Riszticsevics, Brakocsevics – Gielen, Mandics 4, Vucsinics, Szubotics, Repanovics, Gogov 1, Jakszics 1, Manojlovics, Lazics, Sztojanovics 1, Radojevics (20:45:17)

Parádés játékkal győzött a Szolnok a Partizan ellen ötgólos különbséggel. Alekszics zseniális játékot produkált és öt gólt szerzett és ezzel a Mandics ellen vívott "gólpárbajt" is megnyerte 5-4-re, hiszen a szerbek fiatal klasszisa négyig jutott. Varga Dénes rendkívül kreatív játékát is öröm volt nézni és a meccs végére Mitrovics is játékba lendült és Decker is pazar védéseket mutatott be. A fiatal szerb játékosok bizonyították tehetségüket, de a Szolnok jobb csapat és ez igazolódott be a találkozón.
    A Dózsa három forduló után is 100%-os és 9 pontjával vezeti a B-csoportot. A Partizan két meccs után nyeretlen és pont nélkül áll.

Szolnoki Dózsa-Közgép – Partizan Belgrád 12:7

30
    KIS GÁBOR nagyszerű centergólja Varga Dénes bejátszása után. (12:7)

29
    MILAN ALEKSZICS úszott le emberéről és négy méterről a kapus feje fölé pattintott. (11:7)

28
    ZSIVKO GOCICS a bal szélről lőtt éles szögből, a kapus is beleért, de bepattant a labda a kapuba. (10:7)

26
    DUSAN MANDICS pattintott kissé jobbról a rövid felsőbe. Ő is négygólos, akárcsak Alekszics. (9:7)

26
    Emberfórban STEFAN MITROVICS kapásból lőtt a rövid felsőbe Madaras remek passza után. (9:6)

26
    DUSAN MANDICS villant öt méterről, a bal felsőt lőtte ki. (8:6)

Milan Alekszics tarthatatlan továbbra is, már négy gólos. Ebben a negyedben már Vámos és Mitrovics is betalált, és tudta növelni előnyét a Dózsa.

22
    STEFAN MITROVICS emelkedett ki nagyon magasra a szabaddobás elvégzéséhez és a rövid oldalra be is lőtte a labdát. (8:5)

20
    VÁMOS MÁRTON szenzációs gólja kiszorított helyzetből a jobb szélről. (7:5)

20
    DRASKO GOGOV lőtt a blokkoló kar alatt a kapuba hat méterről. (6:5)

19
    Varga Dénes kiállítása után DUSAN MANDICS a jobb szélről szerzett gólt. (6:4)

17
    MILAN ALEKSZICS hatméteres lövésébe a kapus is beleért és a kapus is hozzáért, de bement a labda, 17 perc alatt a negyedik gólja volt ez Alekszicsnek! (6:3)

Varga Dénes és Milan Alekszics remeklésének köszönhetően vezet a félidőben kettő góllal a Szolnok. Varga egy az egyben megveri folyamatosan emberét, míg Alekszics parádés átlövésekkel jelentkezett. A szerbeknél Mandicsnak nem megy egyelőre a játék és amíg ez így marad vélhetően nem lesz esélyük a vendégeknek.

15
    MILAN ALEKSZICS a jobb felsőbe vágta a büntetőt, ez már a harmadik gólja volt. (5:3)

14
    Sztojanovics passza után NIKOLA JAKSZICS lőtt a emberelőnyből a jobb kapufánál állva gólt. (4:3)

FILIP SZTOJANOVICS két lóba után szép gólt lőtt a hosszú felsőbe. (4:2)

10
    VARGA DÉNES úszott le emberéről és a ziccert Riszticsevics feje fölé lőtte. (4:1)

Uralja a játékot a Dózsa és Alekszics két fantasztikus bombája jelenti egyelőre a különbséget. 0:1-ről ordított a Szolnok és vezet 3-1-re egy negyed után.

6
    MILAN ALEKSZICS kapásból lőtt a bal szélről a rövidbe. (3:1)

5
    Gyorsindítás után VARGA DÉNES csapta be ellenfelét és lőtte a ziccert a bal felsőbe. (2:1)