EHC Black Wings Linz – Fehérvár AV19 1:3 (vége)
Steinbach Black Wings Linz
1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
Fehérvár AV19
vasárnap 18.01.2015, 17:30 • Keine Sorgen Eisarena, Linz • EBEL

Szenzációs sikert aratott az EBEL-ben a Fehérvár Linzben a tabellán második helyen álló Black Wings ellen. Remekül kezdett a magyar együttes és gyorsan kétgólos előnybe került. Szépített a Linz, de ezután Rajna lehúzta a rolót és nem kapott gólt a folytatásban. Amikor az utolsó percre lehozták az osztrákok a kapust, akkor Marino bebiztosította a vendég győzelmet. Ezzel Kógerék feljöttek a hatodik helyre a táblázaton, a Linz maradt második.

Linz – Fehérvár 1:3

Köszönöm a figyelmet! (19:49:03)

60:00

59:55
    A Volán gólt szerzett!

BRANDON MARINO az üres kapuba talált be, eldöntve ezzel a mérkőzést Bartalis passza után.

Gólpassz: Bartalis István

59:09
    Lehozták a kapusukat az osztrákok.

41:51
    Kiegészült a Fehérvár.

40:01

Nem született gól a második negyedben, így őrzi 2-1-es vezetését a Fehérvár. A kapura lövések száma: 18:26, tehát ebben is jobbak a magyar csapat játékosai. Nagyon nagy bravúr lenne a győzelem Linzben.

40:00

39:51
    Banhamet állították ki két percre magas bottal való játékért, emberelőnyben a Linz.

35:49
    Kovács visszajöhetett, megúszta kapott gól nélkül a Fehérvár ezt a hátrányt.

33:49
    Kovácsot küldték ki két percre gáncsolásért.

20:01

Parádésan kezdett a Fehérvár, hiszen emberhátrányból szerzett vezetést, majd megduplázta előnyét. Az osztrákok a harmad vége előtt pár másodperccel szépítettek, tehát 2-1-es magyar előny egy harmad után.

20:00

19:54
    A Linz gólt szerzett!

DANIEL OBERKOFLER szépített egyenlő létszámnál Ouellette passza után 1-2!

Gólpassz: Mike Ouellette

16:53

Emberelőnyből növelte előnyét a magyar együttes. KOVÁCS CSABA a gólszerző, Bartalis és Marino adta a gólpasszt. 0-2!
    Gólpassz: Bartalis István, Brandon Marino

16:30
    Murphyt állították ki bottal ütésért, emberelőnyben a Fehérvár.

06:08

szollope

Gólok és gólpasszok: 20. Oberkofler – 4. Boivin (Bartalis, Orbán), 17. Kovács (Bartalis, Marino), 60. Marino (Bartalis)

Steinbach Black Wings Linz: (Ouzas), Dechel – Murphy (C), Macdonald, Lebler(A), Moran, Ulmer – Dorion, Piche, Kozek, Hisey, Hofer – Mitterdorfer, Kirchschlager, Oberkofler (A), Ouellette, Iberer – Kragl, Schaurhofer, Macierzynski, Franz, Gasparl
    Fehérvár AV19: (Engstrand), Rajna –Wehrs, Szirányi, Kóger, Sarauer (A), Banham (C)– Ejdepalm, Varga, Kovács (A), Bartalis, Marino – Orbán, Boivin, Benk, Sikorcin, Magosi – Reiter, Hetényi P., Németh, Erdély, Vincze

Játékvezetők: Babic, Siegel