Corona Brasov Wolves – Debreceni HK 3:4 (0:1 szétlövés után) | DVTK Jegesmedvék – Dab.Docler 1:3 (vége) | HSC Csíkszereda – Budapešť 5:2 (vége)
Ferencváros Bp. ESMTK – Nové Zámky 5:2 (vége)
HSC Csíkszereda
5:2 (2:0, 3:1, 0:1)
UTE Újpest Budapešť
vasárnap 18.01.2015, 18:00 • Vákár Lajos Műjégpálya, Csíkszereda • MOL Liga

Egy nem túl sportszerű találkozón győzni tud a HSC Csíkszereda. A sok kiállítással tarkított meccset végig kézben tartotta a meccset, és kihasználták az újpestiek pontatlanságát és fegyelmezetlenségét. Bár a HSC már matematikailag kiesett a playoffért folyó harcból, becsületből behúzták ezt a meccset. Kedden erdélyi rangadóval folytatjuk, a HSC fogadja majd a Brassót, tartsanak velünk akkor is! (20:15:43)

60:00

58:36
    Virág kap 2 percet bottal lökésért.

58:20
    Kettős kiállítás. Csányi és Salló kap 2-2 percet durva játékért.

54:10
    Molnár Zsombor vihette rá Silára, aki szenzációsan védett.

53:42

52:31
    Újabb kiállítás. Satek kap 2 percet fogásért.

51:43
    Hegyi kap 2 percet bottal akasztásért.

50:53
    Gecse kap 2 percet magas bottal való játékért.

50:16
    Molnár Zsombor fonáklövése megy mellé.

49:00
    Kettős kiállítás. Virág kap 2 percet bottal akasztásért. Bíró Gergő büntetése 2 perc magas bottal való játékért.

47:50
    Az Újpest gólt szerzett!
    Szépít az Újpest. Durak kósza lövésébe ért bele JUSSI PETTERI TAPIO, a korong pedig becsorgott a hazaiak kapujába.

47:19
    Csányi lövését lehúzza Ruczuj a kesztyűvel.

Imre Hunor

Gólok és gólpasszok: 1. Farkas (Molnár, Satek), 15. Spady (Nagy, Satek), 28. Spady (Nagy), 33. Salonen (Ottó, Mátyás), 40. Mátyás (Tranca, Salonen) – 25. Mihálik (Durak, Elomo), 48. Tapio (Durak)

HSC Csíkszereda: Ruczuj (Raitums) – Bors, Salló, Heffernan, Salonen, Satek, Miály, Molnár Zs., Tranca, Papp, Spady, Bíró O., Bíró M., Nagy, Bíró T., Farkas, Gecse, Geréb, Rokaly, Bíró G. Edző: Christer Dreberg
    UTE Újpest Budapešť: Sila (Pleszkán) – Tapio, Mihalik, Hegyi, Elomo, Durak, Zalavári, Tóth G., Kiss D., Turbucz, Csanyi, Dömötör, Virág Csaba, Garbacz, Gágyor, Sommer, Lindgren, Reiter, Pichler

Játékvezetők: Lascar Valentin, Butucel Mihai, Péter Vilmos, Butucel Alex