Szolnoki Dózsa-Közgép - Valdor Szentes 16:7 (vége) | Tiszavirág Szeged Diapolo - PVSK-Mecsek Füszért 16:6 (vége)
Szolnoki Dózsa-Közgép - Valdor Szentes

16:7

(5:2, 1:0, 4:4, 6:1)

szombat 24.01.2015, 16:00 • Szolnoki Vízilabda Aréna • E.ON Férfi OB I

Az első és a negyedik negyed remek játékot mutatott be a Szolnok. A második és a harmadik negyedben jól helytállt a Szentes. Milan Alekszics ezúttal is parádézott négy gólt szerzett, Varga Dénes háromig jutott. A Szentesben a fiatal Pelleitől láthattunk nagyszerű megoldásokat.
    A Szolnok továbbra is 100%-os és következik számára a Jug Dubrovnik elleni BL rangadó.

Szolnoki Dózsa-Közgép – Valdor Szentes 16:7

32
    Tóth M. dobta előre a labdát és ZSIVKO GOCICS ért bele közelről és ment be a labda. (16:7)

32
    VARGA DÁNIEL lőtt középről, hat méterről emberfórból a jobb felsőbe. (15:7)

30
    VARGA DÉNES lőtt a kapu jobb oldalába. (14:7)

29
    Popovics lőtt hét méterről középre, Decker védett.

29
    Szabaddobásból hat méterről lőtte ki a bal felsőt VARGA DÉNES. (13:7)

28
    VARGA DÉNES úszott le emberéről és pattintott Sretkovics keze alatt a kapuba. (12:7)

25
    MILAN ALEKSZICS lőtt középről hat méterről a kapus feje fölé, ez már a negyedik gólja volt a szerbnek. (11:6)

Remekül játszott a harmadik negyedben a Szentes és 4:4-re hozták ezt a nyolc percet. Jól használták ki az emberelőnyöket a vendégek.

23
    WESZELOVSZKY LÁSZLÓ használta ki azonnal az emberelőnyt. (10:6)

22
    MADARAS NORBERT lőtt emberfórból, kapásból a hosszú felsőbe a jobb szélről. (10:5)

21
    Dőry passza után VÖRÖS VIKTOR emberelőnyben két méterről helyezett a kapuba. (9:5)

20
    ZLATKO RAKONJAC zúdított be egy bombát a szolnoki kapuba. (9:4)

20
    Egy lecsorgó labdát lőtt a kapuba TÓTH MÁRTON. (9:3)

19
    Emberelőnyben Vámos játszotta meg a kapufánál álló KIS GÁBORt, aki könnyedén a kapu bal oldalába helyezett. (8:3)

17
    MILAN ALEKSZICS lőtt hosszas lóbálás után hat méterről a jobb felsőbe. (7:3)

17
    WESZELOVSZKY LÁSZLÓ értékesítette az ötméterest. (6:3)

A második negyedben csak egy gól született, azt Madaras lőtte. 6:2 az állás, magabiztosan vezet a Dózsa.

10
    MADARAS NORBERT hat méterről pattintott a rövid felsőbe a jobb oldalról (6:2)

Már az első negyedben három gólos előnyre tett szert a Szolnok, Alekszics talált be kétszer a hazaiaktól.

8
    MILAN POPOVICS csavart egy szép gólt. (5:2)

7
    MILAN ALEKSZICS ejtett gyönyörű gólt. (5:1)

7
    MILAN ALEKSZICS két lóba után lőtte ki kissé balról a hosszú felsőt. (4:1)

6
    ZSIVKO GOCICS pattintott rosszkéz oldalról rövid felsőbe, hatalmas gól volt. (3:1)