Ferencvárosi Torna Club – Podbrezová 4:1 (vége)
Ferencvárosi Torna Club
4:1 (2:0)
FK Železiarne Podbrezová
vasárnap 15.02.2015, 14:00 • Népligeti Sportcentrum, Budapest • Felkészülési mérkőzések

Újabb szlovák első osztályú együttest győzótt tehát le három góllal a két félidő alatt, két különböző tizenegyet felvonultató és a labdát rengeteget birtokló Ferencváros a Népligetben!
    A zöldek formája mindenesetre bíztató a két hét múlva esedékes rajt előtt!
    Köszönjük kedves figyelmüket és tartsanak továbbra is velünk! (15:55:43)

88
    Kukuruzovic parádés csele és jó lövése után kissé nehezen szabadult fel a szlovákok kapuja.

86
    A Fradi gólt szerzett!
    Gólszerző BATIK. Kukuruzovic balról középre tett labdáját BATIK BENCE lőtte közelről a kapuba+ 4-1

85
    A szintén csereként beálló Greskó Lamah mellett úgy akart menteni, hogy majdnem öngólt lőtt.

81
    A Podbrezova gólt szerzett!
    Gólszerző SKUTKÁ. A 11-esből DÁVID SKUTKÁ jobbal, magabiztosan lőtt a Fradi kapujának bal alsó sarkába! 3-1

80
    A játékvezető büntetőt ítélt most a vendégek javára! A kitörő Skutkát akasztotta a kapujából kilépő és vetődő Jova!

77
    Nworah közeli fejesét szépen fogta Jova, de közben már les is volt, kifelé az ítélet.

66
    Skutka 20 méteres, középre tartó löketét fogta meg biztosan Jova Levente.

62
    Böde szólója végén Hajnal kissé sodródva lőtt jobbal kapura, szögeltre mentett a vendégek védelme.

61
    Kukuruzovic 17 méterről, remek lövésével a bal kapufát találta el.

56
    Csere a ŽP Šport Podbrezová-nál: lemegy Pancik, bejön Slapák.

48
    Gólszerző LAMAH. Böde remek labdájával ROLAND LAMAH lépett ki, elhúzta a labdát a kapus mellett is és az üres kapuba emelt! 3-0

A labdát sokkal többet birtokló Ferencváros két 11-es góllal egyelőre biztosan vezet szlovák ellenfele ellen, ezen a megadott időponthoz képest mintegy negyedórás késéssel kezdődő találkozón.
    Rövid szünet után mindkét oldalon új emberekkel folytatódik majd a meccs!

45
    Záhumensky balról, nehéz szögből lőtte a labdát a Fradi kapuja mellé.

39
    Ramirez labdáját Busai balról, mintegy 14 méterről bombázta a rövid sarok mellé.

36
    Nagyon szép Gera-Busai-Nagy Dániel akció végén utóbbi hatalmas helyzetben, öt méterről a bal alsó sarok mellé lőtte a labdát!

35
    Támadásban maradt a hazai csapat, ezúttal Nagy Dániel jó lövése kerülte el a szlovákok kapuját!

34
    Gólszerző RAMIREZ. A 11-eshez letett labdának a sértett, CRISTIAN RAMIREZ futott neki és ballal, biztosan lőtt a jobb alsó sarokba! 2-0

33
    A játékvezető ismét büntetőt ítélta Fradi javára, ezúttal a betörő Ramirez esett nagyot a szlovák védők gyűrűjében!

31
    Ramirez középre tett labdáját végül Somalia lőtte hét méterről a vendégek kapuja mellé.

25
    Gólszerző UGRAI. A megítélt 11-esből UGRAI ROLAND jobbal, élesen a kapu bal oldalába lőtt! Hanák rajta volt a labdán, talán érintette is azt, de hárítani nem tudott! 1-0

24
    A játékvezető büntetőt ítélt a Fradi javára, mert egy szép kiugratás végén Gerát buktatták a vendégek a a 16-oson belül!

21
    Ugrai remek bal oldali elfutása és beadása után Hanák kapusról került a labda Somalia elé, aki mintegy tíz méterről a kapu fölé lőtt!

19
    Nagy Dániel 23 méteres lövése ment a kapu mellé-fölé!

4
    Ugrai jobbról, mintegy 17 méterről lőtt a hosszú sarok mellé.

1
    Egyelőre nincs arról hivatalos információ, hogy miért kezdődött közel negyedórás késéssel a találkozó, de most már a vendégek útjára indították a labdát!

Tiszta fehérben a Fradi, tiszta bordó szerelésben a szlovák együttes.

Már melegít a Ferencváros és a felvidéki (szlovák) Zólyombrézó (Podbrezová) együttese itt, a Népligetben! Ezúttal nem a műfüves-, hanem a természetes gyeppel ellátott itteni centerpályán kerül sor erre a nemzetközi előkészületi találkozóra!
    Ebben a szép, napos, már-már a tavaszt idéző időjárásban mindenképpen egy jó meccset várnak a szurkolók, mi pedig természetesen minden rezdülésről tudósítjuk Önöket!
    Maradjanak velünk, azonnal kezdünk!

Folytatja előkészületi mérkőzései sorát, az ezeken a téli találkozókon eddig 100%-os Ferencváros együttese!
    Ezúttal nemzetközi találkozó vár Thomas Doll együttesére és a három héttel ezelöttihez hasonlóan ismét felvidéki (szlovák) együttes lesz az ellenfél.
    Az 1920-ban alapított ZPS Podbrezova fennállása első idényét tölti a szlovák első osztályban. A 2013/14-es másodosztályú pontvadászat megnyerésével harcolták ki az indulási jogot a 12 csapatos élvonalban, ahol 19 forduló után pillanatnyilag a 8. helyen áll a bordó-fekete együttes.
    A Fradi korábban már legyőzte az ottani bajnokság jelenlegi harmadikját, a Senicát, úgyhogy elméletileg most gyengébb ellenfél következik.
    Meglátjuk, a pályán ebből mi köszön majd vissza, mi mindenesetre ezúttal is a helyszínről jelentkezünk, hogy Kedves Olvasóink semmiről se maradjanak le!
    Kellemes kikapcsolódást kívánunk!

Juhász Attila

Gólok: 25. Ugrai (bünt.), 34. Ramirez (bünt.), 48. Lamah, 86. Batik – 81. Skutká

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Dilaver, Csukics, Nalepa, Ramírez – Gyömbér, Busai – Nagy Dániel, Gera, Somalia – Ugrai. Vezetőedző: Thomas Doll
    Cserék: 2.félidő: Jova – Csilus, Batik, Mateos, Bönig – Nagy Dominik, Hajnal, Kukuruzovic – Böde, Lamah, Varga R.

FK Železiarne Podbrezová: Hanák – Penksa, Nosko, Mincic, Kupcik, Pancik (Slapák, az 56.), Hovancik, Nworah, Migala, Záhumensky, Skutka. Vezetőedző:Jaroslav Kentoš