Tottenham Hotspur – West Ham United 2:2 (vége) | Everton FC – Leicester City 2:2 (vége) | Southampton FC – Liverpool F.C. 0:2 (vége)
Southampton FC
0:2 (0:1)
Liverpool Football Club
vasárnap 22.02.2015, 17:15 • St Mary's Stadium, Southampton • Barclays Premier League

Az első félidőben már a harmadik percben Coutinho parádés góljával vezetést szerzett a Liverpool, majd egy-két vitatható játékvezetői döntés is tarkitotta az első félidőt, de nem kapta meg a büntetőt a Soton.

A második félidőt is rendkivül profin hozta le a Liverpool, ráadásul még meg is tudták duplázni előnyüket, a 73. percben Sterling tizennégy méteres lövése akadt be a jobb alsó sarokba. Ezzel feljöttek a hatodik helyre, és megelőzték a Tottenham-et a liverpooliak. A Soton az ötödik helyen zárja a fordulót. A végeredmény tehát Southampton – Liverpool 0:2. Köszönjük figyelmüket! (19:09:10)

90+5

90+4
    Énekelnek a vendég szurkolók, nem sok minden történik már a pályán. Fél perc és vége.

90+3
    Sturridge ismét próbálkozott, távoli lövése nem okozott gondot Forsternek.

90+2
    A kis szögletből bedobás lett, eldugja a labdát a vendég csapat.

90+1
    Sturridge lövése elakadt Fonte-ban. Liverpooli sarokrúgás, még hozzá az első a meccsen.

90+1
    Négy perc a ráadás.

90
    Tadic beadás lecsorgott, majd kivágták. Ezt követően Schneiderlin próbálkozott ollózó mozdulattal gólt szerezni, de nem volt túl erős, és Mignolet-nak ez könnyű zsákmány lett.

89
    Allen szabálytalan, a tizenhatos előteréből jöhetnek a szentek.

88
    Leshelyzet miatt a Liverpool kapta a játékszert.

87
    Sturridge tört be a tizenhatoson belülre, majd tüzelt bal lábbal viszonylag tisztán, a lövést Forster védeni tudta!