Tottenham Hotspur – West Ham United 2:2 (vége) | Everton FC – Leicester City 2:2 (vége) | Southampton FC – Liverpool F.C. 0:2 (vége)
Everton FC
2:2 (0:0)
Leicester City
vasárnap 22.02.2015, 15:05 • Goodison Park, Liverpool • Barclays Premier League

2:2 lett, ahogyan ősszel is. Az első félidőben 0:0 volt, inkább a Leicester előtt adódott a nagyobb gólhelyzet, de nem sikerült betalálniuk a csapatoknak.

A második félidőben négy gól is esett. Naishmith szerzett vezetést, amire Nugent válaszolt. A 70. percben Cambiasso érkezett remek ütemben, a góljával már vezetett is a Leicester. Nem sikerült kibekkelniük a végééig, a 88. percben Lukaku fejelte rá a labdát, ami megpattant Upson-on, róla pedig a hosszú alsóba pattant a játékszer. Igazságos, 2:2-es döntetlen született! Köszönjük megtisztelő figyelmüket! Viszontlátásra! (16:59:03)

90+5

90+4
    James sarokrúgását Howard piszkálta ki.

90+4
    Újabb Leicester sarokrúgás, amit Huth fejelt kapura, de a védő lábáról ismét elhagyta az alapvonalat a labda. Újabb szöglet.

90+2
    Mirallas sarokrúgását Lukaku fejelte kapura, de elakadt Upsonban a labda.

90+1
    Atsu próbálkozását Schwarzer ütötte ki a jobb alsóból. Szöglet következhet.

90+1
    Négy perc a ráadás.

90
    Kramaric lövőhelyzetben, húsz méteres lövése sokkal a kapu fölé.
    Matthew UPSON - 2:2

88
    Az Everton gólt szerzett!

Atsu bal oldali beadására érkezett Lukaku, akinek a fejesébe beleért MATTHEW UPSON, a kapusnak esélye sem volt. A labda a hosszú alsóba kötött ki. 2:2, ahogy ősszel is.

88
    Nem siet a kirúgással Schwarzer, ami érthető.

87
    Cambiasso helyére érkezett King. A cserék elfogytak.

86
    Baines tizennyolc méteres lövésébe ért bele Lukaku, a labda centikkel suhant el a bal sarok mellett!

85
    Mirallas érkezett Naishmith helyére.

84
    A második félidő derekán negyed óra alatt esett három találat. Cambiasso gólja után nem tud gól helyzetbe kerülni az Everton.

Gólok: 57. Naismith, 88. Upson (öngól) – 63. Nugent, 70. Cambiasso

Lapok:   25. Morgan (LEC)

Everton FC: Howard – Baines, Jagielka, Stones, Coleman – McCarthy, Besic ( 55' Atsu ) – Naismith ( 85' Mirallas ), Barkley ( 55' Gibson ), Lennon – Lukaku
    Cserék: Robles – Alcaraz, Atsu, Garbutt, Gibson, Kone, Mirallas

Edző: R. Martinez

Leicester City: Schwarzer – Morgan, Huth, Upson – Simpson, James, Cambiasso ( 87' King ), Konchesky – Schlupp ( 62' Vardy ), Mahrez ( 62' Nugent ) – Kramaric
    Cserék: Hamer – Drinkwater, King, Nugent, Ulloa, Vardy, Wasilewski

Edző: N. Pearson