Fehérvár AV19 – UPC Vienna Capitals 4:2 (vége)
Fehérvár AV19
4:2 (1:1, 3:1, 0:0)
spusu Vienna Capitals
vasárnap 22.02.2015, 17:30 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • EBEL

59:22
    Engstrand védése után alakul ki bunyó, melynek végén Kóger és Patrick Peter ül ki durva játékért.

53:47
    Fehérvári kiállítás következik sajnos, Wehrs hiányában pedig 4 a 3 ellen támadhat majd a Bécs.

52:33
    Fraser és Kovács akaszkodott össze, végül mindkettejüket kiküldik két percre bottal lökésért, illetve durva játékért.

49:17
    Magosi Bálint tört előre ellentmondást nem tűrő módon, Fraser pedig tekintve, hogy utolérni nem tudta, alaposan megkampózta a fehérvári csatárt. Jutalma kettő perc a büntető padon.

44:35
    Danny Bois kapta az újabb büntetést a vendégeknél, kettő perc fehérvári emberelőny következik.

36:52
    Kettős előnybe kerül a Fehérvár, Klimbacher is kiül a büntetőpadra!

36:17
    Most lép életbe a kiállítás, Foucault ül ki a vendégektől, testre ütésért.

33:42
    Philippe Lakos kapja az újabb vendég büntetést, durva játékért ül ki két percre.

24:51
    Nodl is kiül kettő percre, kettős előny!

23:24
    Itt az első vendég kiállítás, Mario Fischert ültetik le két percre, bottal akasztásért.

10:52
    Itt a második hazai kiállítás, Sikorcin akadt össze ellenfelével, odaütött, és a játékvezető csak ezt látta meg: kettő perc testre ütésért.

07:12
    Fehérvári részről egész nyugodt szívvel küldenek ki, Benk András kényszerül a büntető padra 2 percre, gáncsolásért.

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 17. Bartalis (Wehrs), 26. Ejdepalm (Sarauer, Kovács), 31. Banham (Sarauer), 39. Sikorcin (Sarauer, Wehrs) – 9. Sylvester (Fraser, Ferland), 25. Schiechl (Ferland)

Fehérvár AV19: Engstrand (Rajna) – Wehrs, Orbán, Németh, Erdély, Vincze – Ejdepalm, Varga, Kovács (A), Bartalis, Sárpátki – Tokaji, Hetényi, Kóger, Sarauer (A), Banham (C), Reiter, Nemes, Benk, Sikorcin, Magosi

Vezetőedző: Rob Pallin

spusu Vienna Capitals: Kickert (Zaba) – Iberer, Carson, Foucault, Watkins (A), Bois – Fraser, Lakos, Sylvester, Schiechl, Ferland (C) – Klimbacher (A), Peter, Magowan, Macarthur, Nödl – Hackl, Puschnik, Hartl, Fischer, Rotter

Vezetőedző: Phil Horsky

Játékvezetők: Stefan Siegel, Ladislav Smetana, Christian Kaspar