III. kerület – Újbuda 1:1 (vége)
III. kerület
1:1 (0:0)
Újbuda FC
szombat 28.02.2015, 14:00 • III. Kerület TVE Sporttelep, Kalap utca/Hévízi út - műfüves pálya • NBIII - Nyugati csoport

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 14:00 - kor kezdődik.

Szombaton folytatódnak a küzdelmek a harmadosztályban is. A III. Kerület az Újbudát fogadja. Ősszel 3-1-re nyert az Újbuda, de sokáig szoros volt a meccs, azonban az utolsó 20-25 percben emberhátrányba került a Kerület, úgy már nem volt esélyük a pontszerzésre.
    A hazaiak a 7., a vendégek pedig a 4. helyen zárták az őszt, azonban a Dorogtól levont 22 pont miatt mindketten egy hellyel előrébb lépték. Az Újbudának reális esélye van a feljutásra, 3 pontra vannak a listavezető Budaörstől, és a második helyen a Győr második csapata áll, amely nem juthat fel.
    A III. Kerület ugyanannyi (12) pontra van az első helytől, mint a 14., már kieső pozíciótól. A csapatnál kitűzött első számú cél a harmadosztályban való maradás, ez a mutatott játék (különösen hazai pályán) és a helyezés alapján is könnyen teljesíthetőnek tűnik. A Kerület főleg hazai pályán gyűjtögeti a pontokat, így az Újbudára kifejezetten nehéz meccs vár, ha tartani akarják a lépést a Budaörssel.
    Tartsanak velünk szombaton 14 órától!

Hamarosan kezdünk, a pálya állapota miatt a műfüves pályán lesz a meccs!
    Addig is fontos megjegyezni, hogy a Veszprém visszalépett a héten, eredményeit törölték. Így a korábban írtakhoz képest annyi változás történt, hogy a Kerület a 7., 19 ponttal, míg az Újbuda a 3., 28 ponttal. A listavezető Budaörsnek 33, a 14. Dorognak pedig 9 pontja van (a levont 22 pont miatt), tehát némileg átalakult a mezőny, a Kerület járt rosszabbul ezzel a döntéssel. Bár tekintve, hogy így már csak két kieső lesz, a Tökölnek pedig mindössze 2 pontja van, nagyon talán nem kell izgulnia a hazaiaknak sem...

III. kerület: Kondor – Móczó, Scheiber, Filó, Breuer – Szikes, Hegybányai, Bartha, Kaszai – Szűcs, Horváth
    Cserék: Csordás – Lendvai, Lóska, Lőrincz, Kocsis, Molnár, Mayer

Újbuda FC: Váradi – Patkós, Kheisz, Laki, Nagy – Kovács, Menyhért, Farkas, Nyéki – Skriba, Horváth
    Cserék: Székely – Szilasi, Csányi, Hanák, Ihász, Turi, Pleszkán

Játékvezetők: Gyarmati II. Tibor; Baghy, Kovács.

1

1
    A hazaiak kezdték a meccset, akik a szokásos kék szerelésükben játszanak.

1
    Az Újbuda fehérben lépett ma pályára.

2
    Kondor jött ki jól, és Skriba elől húzta le a labdát.

4
    Újabb előre vágott labdát fogott Kondor, ez veszélytelenebb volt.

5
    Az első percekben szinte csak az Újbudánál van a labda, de nem sietik el a támadásokat.

7
    Kovács Dávid szabadrúgása volt nagyon mély, kirúgás.

9
    A 16-os bal sarkától nem messze kap szabadrúgást az Újbuda, veszélyes lehet.

10
    Jó lövést eresztett el Kovács, kondor ütötte szögletre!

11
    Kovács végezte el a szögletet, az már nem volt annyira veszélyes, a túl oldalon Laki begyűjtötte, de rosszul adta be, kirúgás.

12
    Móczó szerelte Skribát a 16+os mellett, kellett, így nem jöhetett beadás.

13
    Továbbra is a hazai térfélén zajlik a játék, de a szabadrúgáson kívül komoly veszély nem volt.

14
    Újabb ívelést szedett össze Kondor.

15
    Kaszai vezetésével kontrázott a Kerület, azonban Bartha kezére pattant a labda, így szabadrúgás jön kifelé!

16
    A térfél közepén kap szabadrúgást az Újbuda.

17
    Kondor maradt lent egy mentés után, ápolni kell.

17
    Szerencsére semmi komoly nem történt, mehet tovább a játék.

18
    A második vendég sarokrúgás következik!

18
    Nem okozott komolyabb veszélyt.

21
    Egy szabadrúgás után Kondor mentett, újabb szöglet.

23
    Kovács lövését blokkolták a 16-os előterében.

25
    Filó megsérült, ezért le kell cserélni. Helyére Kocsis állt be.

27
    A negyedik szöglet következik, ezt is az Újbuda végzi el.

28
    Lecsorgott a beadás, Nyéki 18 méterről lőtt kapásból, Kondor fogta.

29
    Kocsis beállt, és nem sokkal később sárgát is kapott, buktatásért.

30
    Skriba félfordulatból lőtt kapura, látványos volt, de nem vezetett sokra, mellé ment a labda.

32
    Patkós ütközte le szabálytalanul Kaszait, jutalma egy sárga.

33
    Veszélyeztet a Kerület is most már, de egyelőre nem lőttek még kapura.

35
    Mezőnyjáték zajlik már percek óta, most Farkas végezhet el szabadrúgást jó 30 méterről.

36
    Ebből a hazaiak kontrázhattak, de végül abból sem lett veszély.

37
    Szűcs lőhetett jó 20 méterről, nem sokkal ment mellé. Az első igazi hazai lehetőség.

38
    Szöglettel felérő helyről végezhet el szabadrúgást az Újbuda, a félidő hajrájához érve.

38
    Kondor ütötte a mezőnybe a labdát.

40
    Az ellenfél térfelén, de a félpályához közel kap szabadrúgást a III. Kerület.

40
    Az ívelést kifejelték, Kocsis ívelt utána kapura, Váradi simán fogta.

41
    Az ötödik vendég szöglet következik.

42
    Scheiberről pattant kapura a labda, de Kondor fogta ezt is.

43
    Skriba került a földre, az ellenfél térfelének közepéről jöhet az Újbuda.

43
    Kovács ívelte be ezt is, Laki lőhetett, Kondor kétszer is hatalmas bravúrral hárított, marad a 0-0!

44
    Kovács ezúttal kapura lőtt, gyönyörű lövés volt a 16-os sarkától, Kondor most is nagyot védett, szöglet!

44
    Ez a sarokrúgás sem volt veszélyes.

45
    A végén a Kerület veszélyeztetett, Bartha beadása lett a kapusé.

45

Nincs hosszabbítás, vége az első félidőnek. Az eredmény a hazaiakra nézve hízelgő, többet volt a labda az Újbudánál, a félidő végén pedig már komoly helyzeteket is kialakítottak. Kondor eddig fogott mindent, a Kerület kontrái viszont kevés veszélyt jelentettek. Hamarosan folytatjuk!

46

46
    Nem volt csere a szünetben.

48
    Az Újbuda gólt szerzett!
    GÓÓL! HORVÁTH RICHÁRD cselezte magát lövőhelyzetbe a kapuval szembe, 18 méterről lőtt, elsőre Scheiber blokkolta a lövést, de visszapattant Horváth elé, aki másodjára nem hibázott, a hosszú alsóba lőtt, 0-1!

50
    Az Újbuda birtokolja a labdát a gól után is, így nehéz dolga lesz a hazaiaknak.

52
    Kovács kapott szabadrúgást a 16-os vonalánál, veszélyes lehet.

53
    Szépen tekeredett kapura a labda, Kondor védett nagyot, újabb szöglet.

53
    A szöglet a kapusnál kötött ki.

55
    Szorongat most a Kerület, de nincs helyzet, csak bedobásokig jutnak a 16-os mellett.

56
    Horváth Levente lőhetett 20 méterről, a kapusé.

58
    Horváth Richárd lőhetett a 16-oson belül, Kondor védett ismét.

60
    Nyéki lőtt nem sokkal mellé.

61
    A második hazai csere, Scheiber helyén Lőrincz.

63
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Khiesz (Újbuda FC).

63
    Szikes lőtte fölé a szabadrúgást.

66
    Az első újbudai csere. Nyéki helyén Hanák.

68
    Szűcs néhány jó csel után éles szögből mellé lőtt.

69
    Szabadrúgás a térfél közepéről a hazaiaknak, jó lehetőség ívelni.

70
    Szikes ívelése mély volt, a kapusé.

71
    Egy élesen belőtt labdát fogott Kondor.

72
    Bartha maradt lent a 16-oson belül, megsérült. 11-es gyanús szituáció volt, de nem fújt a játékvezető.

74
    Bartha most térhetett vissza.

76
    Az utolsó hazai csere. Hegybányai le, Molnár be.

77
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Hanák (Újbuda FC).

78
    Skriba lőtt jó 20 méterről, fölé!

79
    Cserél az Újbuda is. Patkós jön le, helyére Turi állt be.

80
    A Kerület birtokolja már a labdát, egyre jobban nyomnak, egyelőre állja a sarat az Újbuda.

81
    Lent maradt egy vendég játékos, áll a játék.

82
    Horváth az, elhagyja a pályát, folytatódik a játék.

84
    Beszorult az Újbuda, de közben már kiegészültek.

85
    Barthát rúgták fel a 16-oson belül, büntető!

85
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Laki (Újbuda FC).

86
    A III. kerület gólt szerzett!
    GÓÓL! SZŰCS LÁSZLÓ értékesítette a 11-est, 1-1!

87
    Az utolsó csere a meccsen. Nagy helyén Pleszkán az Újbudánál.

88
    Móczó beadását fejelték ki a védők, az első hazai szöglet!

88
    Nem volt igazán veszélyes. Nagyon izgalmas a hajrá, mindkét csapat győzni akar!

89
    Szűcs rossz beadása után a kapusé a labda. áll a játék viszont, Móczó sérült meg.

90
    Könnyen lehet, hogy emberhátrányban fejezi be a meccset a Kerület.