Real Madrid – Granada 9:1 (vége) | Valencia – Villarreal 0:0 (vége) | Getafe CF – La Coruňa 2:1 (vége)
Real Club Celta de Vigo – Barcelona 0:1 (vége)
Valencia CF
0:0 (0:0)
Villarreal CF
vasárnap 05.04.2015, 17:00 • Estadio Mestalla, Valencia • Primera División

Az első félidőben jobban játszott a Villarreal, de nem sikerült gólt szerezniük, a szünetre 0:0-val mehettek pihenni a csapatok.

A második félidőben inkább a Valencia akarata érvényesült, rendre dolgozták ki a helyzeteket, a meccs vége felé sorra jöttek a lehetőségek, de mindegyiket kihagyták. Negredonak sem sikerült betalálnia, pedig volt neki is lehetősége. Igazságos döntetlen született, noha a hazaiak a végén közelebb voltak a gólhoz, kiegyenlitett játék zajlott a pályán.

A végeredmény Valencia – Villarreal 0:0, köszönjük figyelmüket, viszontlátásra! (18:52:13)

90+6

90+6
    Orban nagy bedobását Asenjo gyűjtötte be.

90+5
    Bailly maradt a földön, ezzel is nyert fél percet a Villarreal.

90+5
    Kevesebb, mint egy perc van, még támadhat egyszer a Valencia.

90+4
    Otamendi tálalt Rodrigo elé, aki fejjel próbálkozott, de pechére fölé szállt a játékszer, és Asenjo is rajta volt. Nyom nyom a Valencia, de lehet, hogy ez már késő.

90+4
    Asenjo bokszolta ki a labdát, határozott volt a hálóőr.

90+3
    Rodrigo iramodott meg a jobb szélen, majd beadással próbálkozott, egy szögletet sikerült kiharcolnia. A közönség majd felrobban.

90+2
    Felipe szabálytalan, sárga lap.

90+2
    Rodrigo kapott szabadrúgást a középpályán.

90+2
    Villarreal bedobás a középpályán, öli az időt a vendég alakulat.

90+1
    Öt perc a ráadás.

90
    Trigueros középre tett labdája nem volt jó, taccsra rúgta a védő, amit nem siet el a Villarreal.

89
    Otamendi késett egy ütemet, ez is lap. Szabadrúgás a Valencia térfelének közepéről, beadásra számithatunk.

89
    Jött a beadás a hosszú sarok felé, ahol Negredo tartózkodott, de Asenjo együtt élt a játékkal, és leszedte a támadó fejéről a labdát.

88
    Orban kapott szabadrúgást a középpályán.

88
    Parejo tekerése centikkel suhant el a jobb felső sarok mellett! Meccslabda maradt ki.

Gólok:

Lapok:   38. Parejo (VAL), 89. Otamendi (VAL) – 20. Mario (VLR), 31. Vietto (VLR), 67. Santos (VLR), 87. Bailly (VLR), 90+2. Felipe (VLR)

Valencia CF: Alves – Gaya ( 67' Orban ) , Otamendi, Mustafi, Barragan – Gomes, Fuego, Parejo – Piatti, Paco ( 77' Negredo ) , Feghouli ( 65' Rodrigo )
    Cserék: Yoel – Cancelo, Tropi, De Paul, Negredo, Orban, Rodrigo

Edző: S. Espirito

Villarreal CF: Asenjo – Gaspar, Musacchio, Bailly, Costa – J. dos Santos ( 73' Felipe ) , Pina, Trigueros, Campbell ( 64' Rukavina ) – Moreno ( 61' G. dos Santos ) , Vietto
    Cserék: Juan – Dorado, G, dos Santos, Felipe, Jokic, Marcos, Rukavina

Edző: G. Marcelino

Játékvezetők: Mario Melero