Dánia – Franciaország 4:1 (vége) | Magyarország – Fehéroroszország 2:7 (vége) | Norvégia – Kazahsztán 5:3 (vége)
Dánia
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
Franciaország
szerda 15.04.2015, 13:00U18 Div. I/A Férfi VB

59:01
    Dánia gólt szerzett!
    MATHIAS FROM volt határozott a saját kék vonalán, és a Mieritz által megszerzett koronggal kilépett az üres kapuig. Ezzel eldőlt. Gólpassz: Christian Mieritz.

41:09
    Felálltak a dánok a francia harmadban, Mathias Röndbjerg távoli lövése a kapuvasról a gólvonalra csorgott le, ahonnan SEBASTIAN BRINKMANN kotorta Garnier kapujába. Kétgólos már a dán vezetés. Gólpassz: Mathias Röndbjerg.

36:01
    Újra vezet Dánia! Szépen kihozták a korongot a skandinávok, JEPPE KORSGAARD pedig éles szögből adott le lövést a bal szélről, ami meglepte Garnier-t a rövid saroknál. Gólpassz: Daniel Nielsen, Mathias Röndbjerg.

30:54
    Franciaország gólt szerzet!
    Gyönyörű góllal egyenlít Franciaország! GABIN VILLE szép cselekből álló egyéni akciója végén ereszt meg egy hajszálpontos lövést a jobb felsőbe. Gólpassz: Rudy Matima.

10:07
    Alexander True sokadszor volt tarthatatlan, remek egyéni akciója végén Garnier kétszer is védett, de harmadszor TOBIAS LADEHOFF már a kapuba kotorta a pakkot.

Zoltán Horváth

Gólok és gólpasszok: 11. Ladehoff (True), 37. Korsgaard (Nielsen, Röndbjerg), 42. Brinkmann (Röndbjerg), 60. From (Mieritz) – 31. Ville (Matima)

Dánia: Petersen (Krog) – M. Jensen, Koch, Christensen, From, Krag – O. Nielsen, Mieritz (C), Ladehoff, J. Röndbjerg, True (A) – M. Röndbjerg, Weichel (A), Brinkmann, D. Nielsen, Korsgaard – K. Jensen, Sörensen, Blichfeldt, Boysen

Szövetségi kapitány: Martin Struzinski

Franciaország: Garnier (Papillon) – Thiry (C), Melin, Maia, Gleizes, Colomban – Guebey, Selerier, Texier, Coulaud (A), Addamo – Marcelle, Ritz, Torres (A), Matima, Ville – Houeix, Fritz-Dreysse, Couvat, Bougro, Petit

Szövetségi kapitány: Romain Guibet

Játékvezetők: Przemyslaw Kepa – David Nothegger, Pálkövi Botond