USA – Finnország 5:1 (vége) | Kanada – Lettország 6:1 (vége) | Oroszország – Norvégia 6:2 (vége)
Csehország – Svédország 5:6 (1:2 szétlövés után)
szétlövés vége (1:2)
Csehország
5:6 (1:2, 0:1, 4:2 - 0:0)
Svédország
péntek 01.05.2015, 20:15 • O2 Aréna, Prága • A csoportos Világbajnokság • A csoport

59:35
    Voracek (CZE) áll ki kettő percre bottal akasztásért!

58:34
    Koukal (CZE) megy le kettő percre gáncsolásért!

47:13
    Újabb esély a szépítésre! Josefson (SVE) ül le kettő percre bottal akasztásért!

42:05
    Esély a felzárkózásra! Lindström (SVE) pihen kettő percet akadályozás miatt!

30:02
    Lander (SVE) pihen kettő percet fogásért!

24:08
    Újabb késleltetett kiállítás, Anhelov (SVE) pihen kettő percet akadályozásért! Esély az egyenlítésre!

18:50
    Emberelőnybe kerülnek a svédek, Klepis (CZE) pihen kettő percet magas bottal való játék miatt!

12:31
    Emberelőnyben a hazaiak! Elias Lindholm (SVE) ül le kettő percre bottal akasztásért!

06:17
    Martin Erat (CZE) megy ki kettő percre bottal akasztásért!

Nagy Zalán

Gólok és gólpasszok: 14. Jagr (Nakladal, Voracek), 43. Hertl (Nemec, Klepis), 52. Simon (Hejda), 53. Cervenka (Voracek, Caslava), 57. Zatovic (Novotny, Simon) – 4. Lundquist (Sjogren, Josefson), 8. Kronwall (Ekholm, Lander), 35. Rask (Lindholm, Hjalmarsson), 45. Lindström (Moller), 60. Sjogren (Lindström, Klinberg), utolsó bünt. Ekman-Larsson