RCD Espanyol – Rayo Vallecano 1:1 (vége) | Getafe CF – Granada 1:2 (vége) | Valencia – SD Eibar 3:1 (vége)
Málaga CF – Elche CF 1:2 (vége)
Valencia CF
3:1 (1:0)
SD Eibar
vasárnap 03.05.2015, 19:00 • Estadio Mestalla, Valencia • Primera División

Az első félidőben nagy fölényben játszott szinte végig a Valencia, voltak veszélyes helyzetei, pár lövést is hárított Irureta, de Otamendi fejesével szemben tehetetlen volt, ezzel a góllal vezetett megérdemelten a hazai csapat a szünetben.

A második félidő is a Valenciáé volt, bár nem voltak nagy fölényben, így is lőttek két gólt, amivel eldöntötték a meccset, az Eibar találata már csak szépségtapasznak volt jó. (20:50:42)

90+2

90+2
    Berjón szöglete után Añibarro fejel a bal sarok mellé.

90+1
    Negredo nagy helyzetből önzetlenül középre tálal egy labdát, de feleslegesen, mentenek a védők.

90+1
    2 perc a ráadás.

90
    Orban ad be balról, Piatti elé kerül a labda, de a kezére pattan, szabadrúgás kifelé.

89
    Berjón emeli be a szabadrúgást balról, Otamanedi fejeli ki.

89
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül André Gomes (Valencia CF), Arruabarrenát buktatta.

88
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Pablo Piatti (Valencia CF).lerántásért.

87
    Feghouli labdája hosszú Alcácernek, Irureta vetődve gyűjti be.

86
    A Valencia közönsége kisebb füttyszóval fogadja a bekapott gólét és az utóbbi időben mutatott kicsit esetleges játékot.

85
    Egy gólra összességében rá is szolgált az Eibar.
    Mikel ARRUABARRENA - 3:1

84
    Az Eibar gólt szerzett!
    Ángel szerzi meg Gomestől a labdát, megindul egy jó csellel a bal oldalon, középre tálal, ahol az érkező MIKEL ARRUABARRENA 14 méterről lő a jobb alsó sarokba! 3:1