Fehéroroszország – Oroszország 0:7 (vége) | Franciaország – Kanada 3:4 (vége) | Finnország – Szlovákia 3:0 (vége)
Ausztria – Lettország 1:2 (hosszabbítás vége) | Dánia – Norvégia 4:1 (vége) | Svédország – Svájc 2:1 (hosszabbítás vége)
Dánia
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
Norvégia
szombat 09.05.2015, 20:15 • CEZ Arena • A csoportos Világbajnokság • B csoport

53:11
    Hardt bottal akasztás miatt száll ki két percre. Ez a norvég emberelőny lehet az utolsó esélye Norvégiának.

46:43
    A harmadik harmad első kiállítása, Olimb száll ki két percre akadályozás miatt, Dahm kapusnak csapódott neki. Dán emberelőny, ez megint csökkenti a norvég reményeket.

39:04
    Utána azonban Bonsaksen kiállíttatja magát feleslegesen, bottal ütés miatt kapott két percet. Dán emberelőny.

31:40
    Forsberg esik rá Dahmra, kicsit meg is lökték, de így is megkapja a két perces büntetését akadályozás miatt. Érdekes ítélet, de dán emberelőny következik.

24:02
    Jesper Jensen ütőfogásért száll ki két percre, norvég emberelőny.

19:08
    Thoresen száll ki akadályozás miatt két percre, az első dán emberelőny következik.

16:20
    Morten Poulsen száll ki magas bot miatt két percre. Norvég emberelőny ismét.

06:25
    Patrick Björkstrand azonban utána szabálytalan, dán kiállítás bottal ütés miatt két percen át.

Gólok és gólpasszok: 2. Jensen (Poulsen), 20. Nielsen (Jakobsen, Madsen), 34. Storm (Jensen, Nielsen), 52. Jakobsen (Hardt, Madsen) – 4. Olimb (Rosseli Olsen, Bonsaksen)

Dánia: Dahm (Galbraith) – Nielsen, Lauridsen, Madsen, Jakobsen, Hardt – Kristensen, J. Jensen, Björkstrand, Björkstrand, J. Jensen B. – Boedker, Storm, Green, Poulsen M., N. Jensen – Lauridsen M., Starkov, Staal, Poulsen A., Hansen
    Norvégia: Haugen (Volden) – Holos, Norstebo, Ask, Thoresen, Olimb – Trygg, Tollefsen, Martinsen, Olimb K. A., Rosseli Olsen – Bonsaksen, Sorvik, Bastiansen, Forsberg, Dahlstrom – Odegaard, Trettenes, Stene, Roymark, Roest

Játékvezetők: 14 RANTALA Aleksi (FIN) , 25 GOFMAN Roman (RUS) – 55 LEDERER Vit (CZE) , 65 SCHRADER Andre (GER)