Levante – Elche CF 0:0 (vége) | Athletic Bilbao – Villarreal 4:0 (vége) | Barcelona – La Coruňa 2:2 (vége)
Granada – Atlético Madrid 0:0 (vége) | Rayo Vallecano – Real Sociedad 2:4 (vége) | SD Eibar – Cordoba 3:0 (vége)
Real Club Celta de Vigo – RCD Espanyol 3:2 (vége) | UD Almería – Valencia 2:3 (vége) | Málaga CF – Sevilla 2:3 (vége)
Real Madrid – Getafe CF 7:3 (vége)
Real Madrid
7:3 (3:3)
Getafe CF
szombat 23.05.2015, 20:30 • Estadio Santiago Bernabéu • Primera División

Az első félidőben hat gólt láthattunk, 3:3-as eloszlásban, mindkét csapat vezetett is, de végül a szünetben még nem volt döntés. Ronaldo mesterhármast jegyzett.

A második félidőben csak a Real szerzett gólt, szám szerint négyet. Hernandez, Rodriguez, Jesé, és Marcelo is betalált, igazi gálát rendeztek a hazaiak, és kiszolgálták maximálisan a közönséget. Ezzel véget ért a spanyol bajnokság, a Real a második helyen zárt.

Real Madrid – Getafe 7:3.

Köszönjük az egész szezonban tanúsított figyelmüket, reméljük jól szórakoztak, és eleget tettünk igényeiknek! A mihamarabbi viszontlátásra! (22:19:58)

90+1
    MARCELO - 7:3

90
    Real Madrid gólt szerzett!

Tipikus Real kontra végén Jesé sprintel el a jobb szélen, majd tálal laposan az üresen érkező MARCELO VIEIRA számára aki a kapuba sodorja a labdát. 7:3.

89
    Sarabia irgalmatlan nagy bombáját Casillas bravúrral tolja szögletre!

88
    16:11 a lövések száma.

87
    Három perc a rendes játékidőből már csak.

85
    Chicharito jobb lábas lövését bravúrral védi Codina, majd kapustámadás miatt kifelé ítél a spori.

84
    Leon helyére I. Lopez érkezett.

82
    Naldo is besárgult, szövegelésért kapja.

81
    Kroos tette be a védők mögé a labdát, de túl hosszú lett az a társnak.

80
    Jesé kapott egyet a lábára, ápolni szerencsére nem kell.

80
    Alexis kap sárgát Jesé buktatásáért.

79
    Castro helyére Diawara érkezett.

78
    Kroos beadása lecsorog, majd James beadását kifejelték.

77
    Jesé került ordító helyzetbe már megint, spiccből próbálta a kapus feje felett eltenni, a hálóőr azonban szögletre paskolja a labdát.

76
    James beadását kivágták, majd Carvajal követ el támadó szabálytalanságot.

76
    A kis szöglet után James harcol ki még egy sarokrúgást.

75
    Chicharito harcol ki szögletet.

73
    Chicharito gólját érvénytelenítik les miatt.

72
    Rodriguez helyére Felip érkezett.
    JESÉ - 6:3

71

Formás támadás végén JESÉ RODRIGUEZ fejezi be az akciót egy hajszálpontos lövéssel. A hosszú alsót lőtte ki, Codina nem tudott védeni. 6:3, Magyarország – Anglia jut eszébe az embernek.

71
    50:50 a labdabirtoklás aránya, 14-10 a lövések száma.

70
    Még húsz perc a meccsből!

69
    Lacen átlövése a jobb felső felett egy méterrel zúgott el.

68
    Balosnak is jó lett. Végül James tekerte rá, Codina óriásit védett,ráadásul ki sem pattant róla.

67
    Vigaray buktatta Jesé-t, ismét egy veszélyes szabadrúgás jöhet. A távolság húsz méter, jobb lábasnak való a szög.

66
    Chicharito átlövését Codina védi könnyedén, a labda ugyanis középre tartott.

65
    Tudja most birtokolni a labdát a vendég csapat, de az előrejutással akadnak gondok.

63
    A Getafe végezhetett el szögletet, de a labda lecsorgott, majd a bal oldali beadásra Alexis érkezett, centikkel suhant el a lövés a jobb sarok mellett. Közel a negyedikhez a Getafe.

62
    Tíz perce nem volt gól. Már-már meglepő.

61
    A jobb oldali beadásra Leon érkezett, viszont lesen tartózkodott.

60
    Marcelo indítása elérhetetlen lett, kirúgás.

60
    Fél óra a rendes játékidőből, és már nyolc gólt láttunk. Szenzációs.

58
    Ødegaard mutatkozik be, Ronaldo-t váltja.

56
    Ronaldo huszonöt méterről fölé durrantott. Minden azért neki sem jöhet össze.

55
    Marcelo indítása hossz lett, el sem indult rá a társ. Kirúgás.

53
    A középre tett labdára volt érkező, Leon fejesét azonban kivágják a gólvonalról.

52
    Castro harcolt ki szögletet.
    James RODRÍGUEZ - 5:3

51

JAMES RODRIGUEZ a bal felsőbe varrja a labdát. Évekig fogjuk ezt a meccset emlegetni! Csodagól csodagól hátán! 5:3.

50
    Hazai szabadrúgás tizennyolc a kaputól. Ronaldo a labda mögött!
    Javier HERNÁNDEZ - 4:3

47

Ez gyorsan ment. Ronaldo fejese a kapufáról kijött még, de CHICHARITO HERNANDEZ az ötös csücskéből védhetetlenül bombáz a hosszú alsóba. 4:3.

46
    Arbeloa helyére Carvajal érkezett.

46

Mindkét csapat támadó focit játszik, ennek köszönhető ez a gólparádé. No meg annak, hogy nincs tétje a meccsnek. A vezetést Ronaldo fejesével a hazaiak szerezték, majd három perc alatt megfordította a Getafe két parádés góllal. Ezt követően Ronaldo lőtt bombagólt, ezzel ismét egál volt, majd Ronaldo mesterhármasával ismét hazai előny. És még nem volt vége, a 42. percben Lacen kiegyenlített ismét, ennek köszönhető a félidei 3:3-as eredmény. Szinte hihetetlen, mennyi minden történt. A félidő végén majdnem megszerezte a Getafe a negyediket is. Tartsanak velünk, megéri!

45+2

45+1
    A lövés méterekkel elkerülte a kaput.

45+1
    Huszonnégy méterre a kaputól jöhet a szabadrúgás, az eddig látottak alapján ez is komoly lehetőség ma!

45
    Jesé kap sárga lapot buktatás miatt.

45
    Támadásban a Getafe, nagyon bátran játszanak.

44
    Lacen tüzelt ismét huszonötről, centikkel suhant el a bal sarok mellett a labda!
    Mehdi LACEN - 3:3

42
    A Getafe gólt szerzett!

A szögletet követően lecsorog a labda, MEHDI LACEN reagál a leggyorsabban, majd kilenc méterről bebombázza Casillas mellett a labdát. Hihetetlen, ami zajlik. 3:3.

41
    Leon bombáját Casillas bravúrral szedi ki a jobb felsőből!

41
    A tizenhatos csücskéből jöhet a vendég szabadrúgás. Esély ez a gólszerzésre.

40
    A sérült Pepe helyére Varane érkezett.

39
    Pepe ápolása miatt áll a játék.

38
    Chicharito lövése lecsorgott, majd végül nehézkesen kivágják a védők a labdát.

37
    A bal oldali beadás elsuhant Casillas kapuja előtt, végül nem kellett közbe avatkoznia a hálóőrnek.

36
    Ronaldo ebben a szezonban hatodszor szerzett mesterhármast.

35
    35 perc, mindkét csapat vezetett, öt gól. Kell ennél több?
    Cristiano RONALDO - 3:2

34

CRISTANO RONALDO középre, a léc alá tüzelt, és gólt szerzett. 3:2, két perc alatt fordít a Madrid! Gólparádé.

34
    Vigaray buktatott, sárga lap, plusz Real büntető!
    Cristiano RONALDO - 2:2

32

CRISTIANO RONALDO hihetetlen nagy gólt ragasztott a jobb alsó sarokba. Codina nem ért le. 2:2, szuper a mérkőzés továbbra is, és négy csodaszép gólt láttunk.

31
    Real szabadrúgás harmincra a kaputól, Ronaldo a labda mögött.

30
    Negyed óra ebből a remek félidőből.

29
    James beadása Arbeloa mögé érkezett, nem volt jó. Kirúgás.

28
    Egyre elégedetlenebb a közönség, szórványos füttyszó morajlik a nézőtérről.

27
    Kétszer lőtt kapura a vendég csapat, mindkettő beakadt, három perc alatt fordítottak.
    Diego CASTRO - 1:2

26

Remek kontra végén DIEGO CASTRO húsz méterről hajszál pontos lövést eresztett el, a bal sarokba szállt ez is. Casillas repült, de nem tudta kipofozni. Érik a meglepetés. 1:2.

26
    Megfogta picit a semmiből jött gólt a Real Madridot.

25
    Getafe bedobás következik.
    Sergio ESCUDERO - 1:1

23

SERGIO ESCUDERO csodagóljával kiegyenlít a Getafe. Harminc méteres irgalmatlan erejű bombája a bal sarkot pókhálózza ki. 1:1. Innen folytatjuk.

23
    A félidő derekánál járunk, magabiztos hazai játék, és mezőnyfölényük góllá is érett a 13. percben.

22
    Kroos beadását Ronaldo fejeli méterekkel fölé.

21
    Illarramendi harminc méteres bombáját blokkolják, végül szöglettel jöhet a királyi gárda.

21
    Leon beadását kifejelték a védők.

20
    Getafe szöglet következik.

19
    Próbálja megbecsülni a labdát a Getafe, de továbbra is remekül védekezik a Madrid.

18
    Nincs tétje tehát a meccsnek, remélhetőleg megszórják egymást a csapatok, és jó kis meccs lesz továbbra is!

17
    Getafe bedobás következhet.

16
    61:39 a labdabirtoklás aránya, a lövések száma 3:0.

15
    Negyed óra telt a meccsből, remek a meccs, az irammal sincs gond.
    Cristiano RONALDO - 1:0

13

Marcelo tökéletes labdát adott az üresen érkező CRISTIANO RONALDO számára, aki a jobb felsőbe fejelt védhetetlenül. 1:0.

12
    Vigaray iramodott meg a jobb szélen, beadásáról éppen csak lemaradt Castro, de végül Casillas gyűjti be a labdát.

11
    Kroos középre tett labdáját Codina bokszolja ki.

11
    Jese beadását Naldo piszkálja szögletre Chicharito elől.

10
    Ronaldo eltöri a labdát, a kapura egyáltalán nem volt veszélyes a lövése.

9
    James lapos, erőből betett labdáját lekapcsolják.

9
    Getafe bedobás a királyi gárda térfelének közepéről.

8
    Illarramendi jobb oldali beadása elakadt a védőben.

7
    A Real diktálja a játék ütemét, lábról-lábra jár a labda, keresik a rést a védelmen.

6
    Egyenlőre sok esemény nem történt, óriási a csata a középpályán.

5
    Real Madrid szabadrúgás a középpályáról.

4
    A sarokrúgásból nem adódott veszély.

3
    A jobb oldali beadás menti egy kék mezes vendég védő. Sarokrúgás a hazaiak javára.

1

A Primera Division utolsó, 38. fordulójában a Real Madrid fogadja a Getafe csapatát.

A királyi gárda a második a tabellán, és ott is fognak maradni, hiszen négy pontra vannak a biztos bajnok Barcától, és tizenkettővel előzik meg az Atletico Madridot. Felszabadultak lehetnek talán, nyomás alatt nem lesznek, és könnyen lehet, hogy megszórják ellenfelüket. Biztosan győzelemmel szeretnének búcsúzni, ha már ebben a szezonban trófea nélkül maradnak.

A Getafe a tizennegyedik a tabellán, az előző fordulóban kiderült, hogy biztosan bent maradnak az élvonalban. Számukra sincs igazából tét, ők sem lesznek ezen a meccsen nyomás alatt. Idegenben tizennyolc meccsből csak négyet nyertek, két döntetlen, és tizenkét vereség mellett. Idegenbeli gólarányuk 14:35, nem túl acélos tehát.

A két csapat első meccsén a Real nyert 3:0-ra a tavalyi szezonban is mindkét alkalommal három góllal nyertek, tehát ennek a meccsnek is egyértelmű esélyesei. Tartsanak velünk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik.

Gólok: 13. Ronaldo, 32. Ronaldo, 34. Ronaldo (bünt.), 47. Hernández, 51. Rodríguez, 71. Jesé, 90. Marcelo – 23. Escudero, 26. D. Castro, 42. Lacen

Lapok:   45. Jesé (REA) – 34. Vigaray (GET), 80. Alexis (GET), 82. Naldo (GET)

Real Madrid: Casillas – Arbeloa (46. Carvajal), Pepe (40. Varane), N. Fernández, Marcelo – Illarramendi, Kroos, Rodríguez – Jesé, Hernández, Ronaldo (58. Ødegaard).
    Cserék: Navas – Isco, Bale, Carvajal, Ødegaard, Silva, Varane.

Getafe CF: Codina – Vigaray, Alexis, Naldo, Escudero – Lacen, J. Rodríguez (72. Felip) – León (84. López), Sarabia, D. Castro (79. Diawara) – Hinestroza.
    Cserék: López – Astray, Diawara, Felip, López, Peña, Valázques.

Játékvezetők: José Teixeira

Nézőszám: 63947