DVTK Jegesmedvék – Ferencváros Bp. ESMTK 6:3 (vége) | Fehérvár AV19 – HSC Csíkszereda 5:4 (hosszabbítás vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
6:3 (2:2, 2:0, 2:1)
Ferencváros Bp. ESMTK
péntek 11.09.2015, 18:00 • Miskolc, jégcsarnok • MOL Liga • 1. forduló

58:11
    Dudas, Manninen és Rafaj is kiáll két percre szabálytalan testjáték, illetve durvaság miatt.

45:16
    Gőz ki is áll két percre szabálytalan testjáték miatt. Öt a három ellen támadhat a Ferencváros, az egyik utolsó esélyük ez ma.

44:40
    Hazai kiállítás, Laczkó Ákos száll ki két percre bottal akasztás miatt.

35:11
    Sagert kiállítva két percre, fogás az ok.

33:12
    Két percre kiszáll Dubek is, kiütötte Hajós kezéből az ütőt úgy, hogy a korong nem volt ott.

30:13
    Guggenbergert is kiküldik két percre testre ütés miatt. Somogyi üli le, mert kapus nem kaphat letöltendő két percet.

29:31
    Suoraniemi is játék késleltetése miatt ül le két percre, ő is elmozdította szándékosan a kaput.

26:47
    Rafaj is a kiállítás sorsára jut, bottal akasztás miatt. 32 másodpercig négy a négy ellen.

25:19
    Hajós gáncsolás miatt száll ki két percre, hamarosan kiegészül a Fradi, onnantól vendég emberelőny lesz.

23:36
    Vojtkó lövése után kijött Budairól, Kovács szándékosan fellökte a kaput, amiért utólag két perces kiállítást kapott. Leppanen gólja így nem érvényes viszont.

19:55
    Hietamaki még kiállíttatja magát semleges helyzetben a palánk melletti gáncsolás miatt.

17:36
    Vojtkó akadályozás miatt száll ki két percre. Kisst nem engedte el a palánknál.

14:53
    Kovács Viktor áll ki két percre, felesleges volt a szabálytalansága. Akadályozott csere után egy hazai játékost, a korong a közelben sem volt.

04:50
    Dudas áll ki két percre akadályozás miatt a hazai csapatból.

00:49
    Kiütötte a pályáról a korongot szándékosan Apelis, ferencvárosi emberhátrány két percen át.

Gólok és gólpasszok: 2. Dudas (Booras, Somogyi), 9. Ritó (Miskolczi), 21. Somogyi (Dudas, Booras), 32. Dudas (Pavuk), 42. Tóth (Vojtkó), 60. Dansereau (Tóth, Vojtkó) – 7. Manninen (Hietamaki, Apelis), 19. Rafaj (Manninen, Hietamaki), 46. Hietamaki (Apelis, Rafaj)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Guggenberger (Adorján) – Gőz, Galanisz, Somogyi, Dudas, Booras – Sagert, Hajós, Tóth A., Dansereau, Vojtkó – Pavuk, Láda, Laczkó, Leppanen, Cseter – Popovics, Szilágyi, Ritó, Győrfy, Miskolczi
    Ferencváros Bp. ESMTK: Budai (Ágoston) – Dubek, Kovács V., Kiss G., Jensen, Hietamaki – Suoraniemi, Manninen, Fliszár, Apelis, Rafaj – Lévai, Géczi, Farkas L., Galló, Papp Cs. – Fekti, Ódry, Pál Zs., Mach, Üveges

Játékvezetők: BENIAC Dalibor, BACHURIK Jozef – KORMOS Dávid, SIPOS Roland