Ipress Center-Vác – Siófok 29:22 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Hypo Niederösterreich 28:31 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Siófok 22:28 (vége)
Ipress Center-Vác – Hypo Niederösterreich 35:24 (vége)
Ipress Center-Vác
29:22 (15:13)
Siófok KC
szombat 03.09.2016, 09:30 • Városi Sportcsarnok, Vác • Ipress Kupa
    60
    SUCH Nelli a jobb szélen etette meg a védelmet és a rövid sarokba lőtt. (29:22)
    60
    VUKCEVICET eddig a védekezése miatt lehetett dicsérni, most beállóból talál az ellenfél kapujába. (29:21)
    57
    KÁCSOR Gréta lövése becsorog Pastrovicsról. (28:21)
    56
    BASIC sikeres hetesével alighanem eldőlt az összecsapás a hazaiak javára. (27:21)

55
    Időt kér a Vác 54:41--nél. A hazaiak kezében a meccs, nagyot kéne hibázniuk, hogy ne győzzenek. (26:21)
    54
    NZE MINKO tör be jobb kettőben sikerrel. Itt is alighanem megtorlatlan maradt egy két kezes lökés. (26:21)
    52
    TEMEST nem vették komolyan középen, így zavartalanul lőhetett talpról a kapuba. (26:20)
    52
    Remek figura végén Triscsuk meg tudta játszani beállóban ELGHAOUIT. (25:20)
    51
    Nem jó a bejátszás Elghaouinak, a Vác gyors kontrával növeli előnyét, JOVETIC indult középen. (25:19)
    50
    BASIC átlövésgólja középről, 9 méterről. (24:19)
    50
    NZE MINKO lerohanásgólt szerez a bal oldalon, nem lehetett utolérni. (23:19)
    49
    Váratlanul TEMES vállalkozott ütemtelen lövésre, sikerrel. (23:18)
    46
    TRISCSUK talál rést a falon bal kettőben, Jovetic 5,5 méteren védekezett előtte, így bátran nekiugorhatott. (22:18)
    46
    HELEMBAI váltja gólra Temes forintos labdáját beállóból. Most megugrott a Vác. (22:17)
    44
    Németh Csilla ziccerét fogja bravúrral Arenhart, a túloldalon JOVETIC rendezetlen védelem ellen a jobb szélről betalál. (21:17)
    43
    NASCIMENTO ezúttal átlövőként jeleskedik jobb kettőből! (20:17)
    42
    Jól megmozgatták a váci falat a vendégek, végül FERENCZY előtt adódott szabad út jobb kettőben. (19:17)

42
    Időt kér a Siófok 41:15-nél. (19:16)
    39
    RADOSAVLJEVIC szemet gyönyörködtető figura végén emeli át Pastrovicsot beállóból. (19:16)
    38
    DO NASCIMENTO a kapu jobb oldalába vágja a hetest. (18:16)
    37
    NZE MINKO sodródott jobbra, majd tisztán lőhetett pattintva a kapuba. (17:16)
    36
    ELGHAOUI maradt tisztán beállóban, nem is hibázott. (17:15)
    35
    SOÓS Viktória váratlan közbelövése sikeres jobb kettőből, talpról. (17:14)
    34
    SUCH Nelli trükkös megoldást választ a jobb szélről. (16:14)
    31
    BASIC most már valóban megszerzi a 16. váci gólt betörésből, bal kettőben. (16:13)
    30
    TRISCSUK értékesíti a büntetőt. (16:13)
    30
    TEMES értékesíti a hetest. (16:12)

30
    Nze Minko a ziccerben levő Hámorit löki a levegőben, ez is két perc. Rengeteg a kiállítás. Hetes is. (15:12)

27
    Időt kér a Vác 26:05-nél. (15:12)
    27
    NZE MINKO talpról, test melletti lövéssel szépít. (15:12)
    26
    KÁCSOR tüzelt passzívnál középről, a labda a jobb felsőben kötött ki. (15:11)
    25
    SUCH a jobb szélről a hosszú alsót választja. Mindkét csapat teljes létszámmal már. (14:11)
    25
    BASIC értékesíti a hetest. (14:10)
    24
    SZONDI szerzett meg egy kipattanót és vágta a kapuba. (12:10)

23
    Németh Csilla áll ki két percre hasonló lerántásért. (11:10)
    22
    TRISCSUK befutásból eredményes. (11:10)

22
    Vukcevic látványos lerántás után kap két percet. Az olimpián ez ippont is érhetett volna. (11:9)
    21
    Sanja RADOSAVLJEVIC gyors lerohanásból eredményes hat méterről. (11:9)
    20
    FARKAS Veronika átlövésgólja 8 méterről a kapu bal oldalában. (10:9)
    20
    NZE MINKO megint betör sikerrel emberhátrányban is. (9:9)

20
    Elghaoui meg is bűnhődik az iméntiért két percre. (9:8)
    19
    HELEMBAI beállóból eredményes, őt is két kézzel lökték ziccerben. (9:8)
    19
    NZE MINKO bal kettőben tör be sikerrel, majd lövi ki a bal alsót. (8:8)
    18
    JOVETIC a jobb szélről most vonalra lépés nélkül ismétli meg az előző támadásnál látottakat. (8:7)
    17
    FERENCZY Fruzsina előtt adódott ajtó-ablak helyzet bal kettőben, köszönte szépen és be is gyalogolt. (7:7)

17
    Időt kér a Siófok 16:18-nál. (7:6)
    16
    Gyönyörű találat, Nze Minko bejátszását ELGHAOUI váltja gólra emberhátrányból. (7:6)
    15
    NASCIMENTO belejött, most a jobb szélről lövi ki a hosszú alsót. (7:5)

14
    Erdősi ziccerben két kézzel lökte a brazil légióst, így újabb két percet kapott. (6:5)
    14
    NASCIMENTO gyönyörű középre futása emberhátrányban is. (6:5)
    14
    Váci labdaeladás után TRISCSUK sikerrel viszi végig a lerohanást. Egál! (5:5)

13
    Helembai kapott kettő percet. (5:4)
    13
    NZE MINKO a megszerzett labdával gyalogolt a kapuig. (5:4)
    11
    TEMES Bernadett a kapu jobb oldalába lőtte a büntetőt. (5:3)

11
    Erdősi kapott két percet az iméntiért. (4:3)
    9
    SOÓS Viktória átlövésből eredményes jobb kettőből. (4:3)
    9
    TRISCSUK Krisztina a kapu jobb oldalába lövi a hetest magabiztosan. (3:3)

9
    Helembai Fanny kapott sárgát. (3:2)
    6
    Sonja BASIC bombagólt vágott a kapu bal oldalába átlövésből. (3:2)
    6
    Nem ért vissza teljesen a Vác, SUCH használta ezt ki a jobb szélről. (2:2)
    5
    Sikeres bejátszás ezúttal, HELEMBAI gólra is váltja. (2:1)

4
    Bulleux, aki ezek szerint mégis játszik, ő kapott sárga lapot. (1:1)
    3
    ELGHAOUI kapott le egy szabad labdát a levegőből és vágta a kapuba beállóból. (1:1)