Ipress Center-Vác – Siófok 29:22 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Hypo Niederösterreich 28:31 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Siófok 22:28 (vége)
Ipress Center-Vác – Hypo Niederösterreich 35:24 (vége)
Dunaújvárosi KKA
28:31 (15:16)
Hypo Niederösterreich
szombat 03.09.2016, 11:30Ipress Kupa
    60
    TERMÁNY Rita előtt nyílt lövési esély, nem is hagyta kihasználatlanul. Bal kettőből szép átlövésgól. (28:31)
    59
    KOVÁCS Patrícia tör be üresben jobb kettőben és pontot tesz az i-re. (27:31)

57
    Szalai rántja vissza Vijunaitét, a magyar játékos sportszerűen el is ismeri vétkét, két perc. (27:30)
    55
    KOVÁCS Anna robbant ki a falból és vitte végig a szerzett labdát. (27:30)
    55
    GINDELI Panna beállóban kapta le a passzt a levegőből, majd vágta a kapuba. (26:30)

54
    Micijevic is kiáll két percre. (25:30)
    54
    BUDECEVIC tört be középen, a nyakán két emberrel. (25:30)

53
    Dupla öröm az Újvárosnak, két percet kap Bruneau. Nincs már emberhátrány, ráadásul az egyik legnagyobb veszélyforrás két percre kikapcsolva. (25:29)

52
    Időt kér a Dunaújváros, emberhátrányban és négy gólos lemaradással támadnak 8,5 perccel a vége előtt, kezd elmenni a hajó. (25:29)

52
    Cifra áll ki két percre az iméntiért. Számításaim szerint a meccs második kiállítása az 52. percben esett meg. (25:29)
    52
    ACIMOVIC kedvet kapott a befejezéshez is, nyakán két emberrel is betör középen. (25:29)
    51
    VIJUNAITE eredményes beállóból, Bruneau bejátszása volt kiváló. (25:28)
    50
    ACIMOVIC pattintja be a hetest Oguntoye lába mellett. (25:27)
    48
    BRUNEAU megállíthatatlan, megint átlövésgól, most a léc alá. (25:26)
    47
    MICIJEVICET még szabálytalanul sem tudták megakadályozni a góllövésben, középen tört be sikerrel. (25:25)
    47
    BRUNEAU nagyon beleérzett a balátlövő poszton, újabb átlövésgól a rövidbe. (24:25)
    47
    SZALAI talpról, ütemtelenül lő közbe 9 méterről. (24:24)
    44
    THURNER a bal szélről a rövidbe lő trükkös lövéssel. (23:24)
    43
    MOLNÁR Beatrixnak nem vette el a kedvét az iménti két kihagyott helyzet, szép találatot jegyez a bal szélről. (23:23)
    42
    SZALAI bombagólt szerez. Előtte ugyan ellépte, de ez a síposok számára most homályban maradt. (22:23)
    42
    Sanko védte Molnár lövését, DEDIC pedig lerohanásból növeli a Hypo előnyét. (21:23)
    40
    KOVÁCS Anna azonnal test melletti átlövésgólt mutat be. (21:22)

40
    Időt kér a Dunaújváros 40:00-nál. Két góllal megy a Hypo, pár perce még újvárosi előnyt láthattunk. De az Újváros továbbra is inkább a cseréket játszatta. (20:22)
    40
    BRUNEAUT nem lehetett tartani, betört bal kettőben és a rövid alsóba lőtt. Amióta átjött jobbátlövőből balátlövőbe, jóval több lehetősége van. (20:22)
    39
    BRUNEAU is nagy bombával jelentkezik a bal felsőbe. Megint osztrák előny. (20:21)
    37
    Christina HAURUM ejti át beállóból Oguntoyét. (20:20)
    35
    AZARI Fruzsina jobb szélről, nehéz szögből is a hosszú felsőbe bombáz! (20:19)
    34
    CIFRA is villámgyorsan válaszol beállóból. Ketten álltak előtte, nem nagyon zavarta. (19:19)
    34
    Góleső ezekben a percekben, ACIMOVIC bal kettőből lő a rövid alsóba. (18:19)
    34
    AZARI a jobb szélről veri át a védelmet, majd lő a rövid alsóba. (18:18)
    33
    BRUNEAU jobb kettőből, kilenc méterről eredményes átlövésből. (17:18)
    33
    KARNIK szép átlövésgóllal javít középről. (17:17)
    32
    KOVÁCS Patrícia remekbe szabott átlövésgólja középről. (16:17)
    31
    Továbbra is cserélget az Újváros, MOLNÁR Beatrix szép góllal mutatkozik be a bal szélről. (16:16)
    30
    ACIMOVIC hasonló bombával válaszol a hosszú felsőbe 2 mp-cel a dudaszó előtt. (15:16)

30
    Termány Rita kap sárgát. (15:15)
    30
    KARNIK Szabina is bemutat egy bombagólt bal kézzel, jobb kettőből a felső léc alá. (15:15)
    29
    TERMÁNY átlövése ugyan nem volt az igazi, de Sanko kicsit bevédte a jobb alsóba. (14:15)
    28
    DEDIC egy szerzett labda után szerez lerohanásgólt. (13:15)
    27
    BUDECEVIC szerzett gólt középről, tisztán maradt a falban. (13:14)
    27
    HORNYÁK Bernadett eszméletlen bombagóllal jelentkezik középről a jobb felsőbe. (13:13)

25
    Visszafordult a meccs képe a cserékkel, időt kér a Dunaújváros 24:46-nál. (12:13)
    25
    ACIMOVIC értékesít egy Vijunaite által kiharcolt hetest. (12:13)
    24
    KOVÁCS Patrícia tüzelt bal kettőből, sikeresen betalál a kapu bal oldalába. (12:12)
    23
    VINCZE Melinda rajzolja a labdát a bal szélről a hosszú felsőbe, centire éppen befért. (12:11)

21
    Kiss Kitti kap két percet utólag. Emberelőnyben a DKKA. (11:11)

21
    Bruneau kapott sárgát. (11:11)
    20
    Eladta a labdát az Újváros, THURNER pedig a szerzett labdával a kapuig gyalogolt. (11:11)
    18
    BRUNEAU a bal oldalról, rendezetlen védelem ellen tör be sikerrel. (11:10)

17
    Időt kér a Hypo, 16:41-nél. Az utóbbi perceket 6:1 arányban nyerte a Dunaújváros. (11:9)
    17
    SZALAI Babett lőtt középről, Sanko karjáról vágódott a jobb felsőbe. (11:9)
    17
    KOVÁCS Anna jobb kettőből lő klasszikus átlövésgólt a hosszú alsóba. (10:9)
    16
    Acimovic teljesen üresen találja a beálló pozícióban HAURUMOT, aki be is vágja. (9:9)
    16
    VINCZE Melinda lerohanásgóljával már újvárosi előny. (9:8)
    15
    MICIJEVIC is kezd belejönni, bal kettőben hámozta át magát a védelmen. (8:8)
    14
    Csapó kap le egy blokkról lecsorgó labdát, majd indítja KLUJBER Katrint, aki lerohanásból eredményes. (7:8)
    13
    KOVÁCS a bal alsót választja a büntetőnél. (6:8)

13
    Hetes a túloldalon is, Cifra harcolta ki. Haurum pedig sárgát kap. (5:8)
    12
    ACIMOVIC értékesíti a hetest a kapu bal oldalába. (5:8)

11
    Kovács Patrícia tör be bal kettőben, Kovács Anna a levegőben löki, sárga lap és hetes. (5:7)
    11
    MICIJEVIC óriási gólt lő bal kettőből, felugrás után a felső sarokba. (5:7)
    11
    KOVÁCS Patricia tör be sikerrel bal kettőben. (4:7)
    10
    KOVÁCS Patrícia maradt üresen második beállóban, nem is hibázott. (4:6)
    8
    KOVÁCS Anna olvasott egy átadást, a szerzett labdával pedig a kapuig gyalogolt. (4:5)
    7
    SZALAI Babett lövésébe beleér Sanko, de átcsorog a vonalon. (3:5)
    6
    KOVÁCS Patrícia futtából, bal kettőből Csapó lábai közt talál a hálóba. (2:5)
    6
    Bruneau bejátszása megint üresen találja HAURUMOT, harmadszor adták el ugyanezt a figurát. (2:4)
    5
    HAURUM teljesen üresen maradt középen, újabb beállós gól, vezet a Hypo. (2:3)
    4
    ACIMOVIC nyolc méterről egy lövőcsel után, futtából, második szándékból bombázott a kapu jobb oldalába. (2:2)