Mali – Ghána 3:1 (vége)
Mali
3:1 (1:0)
Ghána
szombat 09.02.2013, 19:00 • Nelson Mandela Bay Stadium (Port Elizabeth) • Afrikai Nemzetek Kupája

Vége! Mali a bronzérmes, egymás után másodszor! Szép győzelem volt ez ma, megérdemelten verték Ghána csapatát! Ghána pedig egymás után másodszor marad hoppon Mali ellen!
    Már csak egy meccs van hátra az ANK-ból, holnap a döntőben Nigéria és Burkina Faso csap össze 19.00-tól! (20:53:22)

94
    Mali gólt szerzett!

Eldőlt!
    Diarra egy pompás ívelést vált gólra az utolsó percben, kapásból elhelyezte a hosszúba! Diawara adott gyönyörű labdát!

93
    Diakité most szépen fog meg egy ívelést!

93
    Gyors ghánai szöglet, kivágják ezt is!

91
    Asante kap sárgát műesésért! Ez most helyes ítélet!

91
    4 a ráadás, újabb szöglet, a túloldalról!

87
    Wakaso ívelhet a tizenegyes sarkától 3-4 méterről.

85
    Ezzel Ghána esélyei jelentősen nőttek legalább a tizenegyespárbaj kiharcolására, de már alig van hátra a meccsből, így sem hiszem, hogy x lenne belőle!

82
    Ghána gólt szerzett!

Hoppá! Kwadwo Asamoah lő távolról, a labda jól csavarodik, de Diakité egész egyszerűen túlugrik a labdán, az a lába mögött megy el. Elképesztő potya, ritkán látható baki!

81
    M. Traoré szögletét Keita ollózta volna kapura, nem nagyon jött össze.

81
    Diarra elől mentenek szögletre az utolsó pillanatban, Mensah volt az.

78
    Az első gól szerzője, Samassa lejön, helyén Sigamary Diarra!

76
    Diakité megint kishíján kiejtette a labdát, el is haladt a kezei között, de csodával határos módon nála maradt!

75
    Asamoah Gyan is befejezte, ahogy Appiah is a cseréket, Clottey a helyén.

73
    Keita szerez lesgólt, Marwa be is húzza, marad a 2-0!

72
    Jézusom! Diakité elképesztő, mit csinál! Egy kósza beívelést negyedszerre fog meg a kapus! Bakiparádé!