Nijmegen EC – Feyenoord Rotterdam 0:3 (vége) | RKC Waalwijk – AZ Alkmaar 2:1 (vége) | Roda JC Kerkrade – FC Groningen 4:1 (vége)
HFC ADO Den Haag – Heracles Almelo 3:1 (vége)
Roda JC Kerkrade
4:1 (3:1)
FC Groningen
vasárnap 03.03.2013, 14:30 • Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade • Eredivisie

51
    A Roda gólt szerzett!

A kontra megint góllal fejeződik be, Kurto találja meg Donaldot, aki habozás nélkül SANHARIBA MALKI elé teszi, ő nem tétovázik, hanem a kapuba lő!

41

Donald másodszori beadása után FRANK DEMOUGEH befejeli a Roda harmadik gólját!

30

Újra a hazaiaknál az előny. GUUS HUPPERTSET ugrasztotta ki a nagyon hatékonyan játszó Bonevacia, a csatár pedig nem tétovázott, belőtte!

6
    A Groningen gólt szerzett!

Nagyon nagy meccsnek nézünk elébe, a hatodik percben jön az egyenlítő találat! De Leeuw távoli bombáját Kurto kapus csak kiütni tudta, ahol érkezett CESAR DAVID TEXEIRA, és magabiztosan a kapuba lőtt!

2

Hihetetlen góllal vezet a Roda! A második percben a Groningen labdát veszt a félpályánál, Bonevacia fejjel továbbítja RANK DEMOUGENEK, aki látja, hogy Bizot kapus kint áll, átemeli őt egy gyönyörű mozdulattal!

Gólok: 2. Demouge, 30. Hupperts, 41. Demouge, 51. Malki - 6. Texeira

Lapok:   29. Bonevacia (KER), 70. Fledderus (KER) - 23. Leuuw (GRO)

Roda JC Kerkrade: Kurto - Monteyne, Biemans, Danilo Pereira, Tamata - Donald, Bonevacia, Fledderus - Hupperts, Malki, Demouge
    FC Groningen: Bizot - van Nieff, Kwakman, van Dijk, Kappelhof - Lindgren, de Leeuw, Kieftenbeld - Bacuna, Texeira, Kirm