Nagyatádi FC – Győri ETO FC II. 0:0 (vége) | Tiszaújváros – Fortress Felsőtárkány SC 0:3 (vége) | Kazincbarcikai SC – Cigánd 2:1 (vége)
Csepel FC – BKV Előre SC 0:0 (vége)
Kazincbarcikai SC
2:1 (1:1)
Cigánd SE
szombat 21.09.2013, 16:00 • Pete András Stadion, Kazincbarcika • NBIII - Nyugati csoport

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik.

Az NB III Keleti-csoportjának 6. fordulójában Kazincbarcikára látogat a Cigánd.

A hazaiak az előző fordulóban kikaptak a mostani listavezető Hatvan otthonában 2-1-re, ez volt a bajnokságban idén az első vereségük. Ezen kívül eddig 2 győzelmük és 2 döntetlenjük van, 8 pontjukkal a 7. helyen állnak pillanatnyilag a tabellán.

A Cigándiak a múlt héten győzelemmel mutatkoztak be hazai környezetben, 3-2-re verték az Eger gárdáját. Idáig 2 győzelmük, 1 döntetlenjük és 2 vereségük van, 7 pontjukkal a 10. pozíciót foglalják el a bajnokságban.

Nem könnyű megtippelni a mérkőzés esélyesét, de ha velünk tartanak az garantált, hogy nem maradnak le egyetlen momentumról sem!

Kazincbarcikai SC: Szabó Á. – Nagy, Menyhért, Komlósi, Czető – Illés, Kovács P., Molnár, Nyitrai – Salvador, Casado

Cigánd SE: Bákonyi – Ur, Sipos, Tempfli, Varga K. – Pop – Vasas, Monyók, Baksa, Tudja – Roszel

Játékvezetők: Dolnegó Bálint – Fodor Richárd, Kovács Gábor.

A játékosok már túl vannak a bemelegítésen, hamarosan kezdődik a mérkőzés.

1

1
    A Kazincbarcika kezdte az összecsapást.

1
    Rögtön labdát szereztek a cigándiak, Baksával szemben szabálytalankodott Illés.

1
    A Cigánd gólt szerzett!
    A szabadrúgást Tempfli ívelte fel Varga Krisztiánnak a bal oldalon, akinek beadására érkezett TUDJA DÁVID és 5 méterről kapásból bombázott a hálóba.

2
    Vasas harcolt ki szögletet.

3
    A hazai védők kivágják Monyók sarokrúgását.

5
    Verőfényes napsütésben játszhatnak a csapatok.

6
    Varga K. maradt lesen.

7
    Hazai előreívelés, de Ur kifejeli a meginduló hazai csatárok elől a labdát.

8
    Baksa indítja Roszelt, de Nyitrai kifejeli előle.

10
    Molnár 20 méteres lövésébe beleértek a hazai védők, a labda a barciaiakhoz pattan a jobb szélen, a beívelést követően Casado lőtte mellé centikkel a labdát.

12
    Kovács P. beívelését húzza le Bákonyi.

13
    Roszellal szemben szabálytalankodtak a félpályánál.

14
    Lent maradt a cigándi játékos, áll a játék.

15
    Folytatódik a játék, hazai beadást követően Komlósi visszaadja a labdát.

16
    Monyók lövésébe belelépnek, bedobással jöhet Cigánd.

17
    Az első negyed óra alapján elmondható, hogy a korai gól meglepte a hazaiakat és csak az utóbbi percekbe "tértek magukhoz".

19
    Nagy adta be remekül a labdát, de Salvador jócskán mellé fejel.

21
    Urral szabálytalankodtak a barcikai tizenhatos előterében.

22
    Monyók adta be labdát, Tempfli lőtt közelről és óriási bravúrral védett Szabó Á., a kipattanó pedig kapu mellé ment.

23
    Komlósi szabálytalan Monyókkal szemben.

24

25
    Ur szerzett labdát, Illés érkezett nyújtott lábbal és nagyon csúnyán rúgta fel a cigándi játékost, de elmaradt a piros, megúszta sárgával Illés.

26
    Monyók beadását Tempfli csúsztatta mellé.

27
    Molnár szögletét Bákonyi öklözi ki.

29
    Molnárt rúgta fel Pop a vendég kaputól 22 méterre, besárgul ő is.

31
    Salvador volt szabálytalan, sárgát kapott.

32
    Salvador-al szemben szabálytalankodtak a vendég tizenhatos jobb oldalánál.

33
    A Kazincbarcika gólt szerzett!
    MOLNÁR GÁBOR ívelte be a szabadot, senki nem ért hozzá, Bákonyi elnézte a beadást és végül a hálóba kötött ki a labda.

35
    Roszel fut lesre.

37
    A második gól után a középpályán zajlanak az események.

38
    Cigándi szögletet fejelnek ki a hazai védők.

39
    Monyók cselezett a jobb oldalon, szépen adta be laposan, de nem tudtak beleérni a cigándi csatárok.

41
    Szabálytalankodott 20 méterre a vendég kaputól Salvador-al szemben.

42
    Casado mellé csavarta a szabadrúgást.

44
    Tempfli adta el a labdát, amellyel Nagy gyalogolt a cigándi 16-oson belülre, de lövését Bákonyi megfogta.

45
    Egy perc lesz a hosszabbítás.

45+1
    Roszel vette észre, hogy Szabó Á. kint áll a kapujából, megpróbálta rajta átemelni a labdát, de vissza ért a hálóőr és leszedte.

Jó iramú, parázs első félidőn vagyunk túl, ahol a Cigánd korán vezetést szerzett, de aztán a hazaiak is alakítottak ki helyzeteket, végül egy kapushibából egyenlítettek a félidő közepén.

46

Csere a szünetben a vendégeknél: Pop helyére érkezik Gnandt-Németh.

46
    A Cigánd indította útjára a labdát.

47
    Ur vezette fel a labdát óriási szólóval, végül 20 méterre a hazai kaputól Komlósi állította meg.

48
    Monyók ívelte be a szabadrúgást, Sipos csupán centikkel fejelt kapu mellé.

49
    Nyitrai ment el a jobb oldalon beadását Czető visszafejelte Illésnek, aki nagy lövést eresztett meg, alig ment mellé.

51
    Monyók cselezte be magát a hazai 16-os előterébe, 20 éteres lövését Szabó Á. ütötte ki ujjheggyel.

53
    Baksát rúgja fel Nyitrai, sárgát kap érte.

55
    Nyitrai kap jó labdát, beadását Molnár fejelte alig kapu mellé.

55
    A Cigánd támad az első félidő elején, de a Kazincbarcika kontráival veszélyes akciókat vezet.

56
    Casado lőtt 22 méterről jócskán fölé.

57
    Ur rántotta vissza Molnárt, besárgul ő is.

58
    Casado ment el a bal oldalon, Salvador-nak passzolt, aki 8 méterről lőtt, Bákonyi hatalmasat védett.

59
    Vendég szögletet követően Molnár cselezte be magát a cigándi 16-osra, de lövését blokkolják.

60
    Ezek a Kazincbarcika percei.

61
    Czető rúgta fel Vasas-t, neki is villant a sárga.

62
    Monyók ívelését Roszel fejelte kapura, de fogja Szabó Á.

63
    Molnár tört be a cigándi tizenhatosra és feldobta magát.

65
    Csere a Cigánd SE-nél: lemegy Monyók, bejön Vicickó.

66
    A frissen beállt Vicickó remekül ugratta ki Vasast, aki hajszál híján lemaradt a passzról.

67
    Csere a Kazincbarcikai SC-nél: lemegy Salvador, bejön Szabó V..

69
    Ur fejelt centikkel kapu fölé.

71
    Hazai szögletet húz le Bákonyi.

73
    Csere a Cigánd SE-nél: lemegy Roszel, bejön Varga Z..

75
    Baksa passzolt Roszel felé, de a hazai védők lefülelték passzát.

76
    Sipos lökte fel Nyitrait.

78
    Molnár kapott remek labdát a bal oldalon, 18 méterről lőtt alig mellé.

79
    Vendég szögletet követően Sipos fejel alig mellé.

81
    Hazai szögletet kifejelik a cigándi védők, majd Szabó V. lőtt kapu mellé.