Fehérvár – Budapest Honvéd FC 1:2 (vége) | Győr – Puskás Akadémia FC 2:2 (vége)
MOL Fehérvár FC
1:2 (1:1)
Budapest Honvéd FC
vasárnap 27.10.2013, 16:30 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • OTP Bank Liga

Vége! A Honvéd végig bekkelve, de összességében bátran játszva verte meg a Videotont annak hazai pályáján. A Videoton harmadszor veszített pontot idén, ebből az elsőket hazai pályán. A Honvéd két éve már nyerni tudott Fehérváron és a Videoton mumusának számít hagyományosan.
    A pocsék játékvezetői ítéletekkel tarkított meccsen a Honvéd tehát egy hosszabbításos konrtagóllal felülkerekedik ellenfelén és elviszi a három pontot Fehérvárról! Ezzel sűrűsödik az élboly, három pontra van az üldöző Diósgyőr! (18:26:44)

94
    Gyurcsó kirúgta messze, vége!

94
    Egy felívelésnél Lovric ugrik rá Torghellére, fault, 28-ról rúghat Gyurcsó majd!

93
    Nildo ugrik rá Nagy Gergőre, kifelé az ítélet! Hamarosan vége!

93
    Perea lesen elöl, miután Nildo lövését nagy bravúrral blokklja Lovric a tizenhatoson belül tiszta helyzetben.

92
    A Honvéd gólt szerzett!

Góóól!!! Vezet a Honvéd! Diarra kerülte meg a szélen Stopirát, majd betette Pereának, ő az ötösről bepasszolja, 1-2!

91
    Kovács löbböl Torghelléhez, egy hajszálnyival pontatlan, Kemenes jön és felszedi!

91
    4 a ráadás.

89
    Gyurcsó szabadrúgása Vinícius mögött elmegy, Sándor csak ki tudja tenni Caneirához a szélre, onnan már hátramegy Szolnokinak, aki bead, de rosszul.

88
    Sándor indítja Nildot a szélen, aki gyönyörűen emeli át Job-ot, ő lerántja a sarokban, onnan rúghat a Vidi!

87
    Nagyon nyom a Videoton!

86
    Gyurcsó veszti el, majd Diarrát rugdossa meg, fault.

85
    Job rúgja Szolnokira, szöglet.

84
    Daub a földön, ápolás.

83
    José Gomes nem vállalja be a három védőt, Nikolics helyén Torghelle. Nikolics teljesen hatástalan volt a második félidőben.