Budaörs – Nagyatádi FC 1:2 (vége) | BKV Előre SC – Győri ETO FC II. 1:2 (vége)
BKV Előre SC
1:2 (1:1)
Győri ETO FC II.
vasárnap 27.10.2013, 13:30 • Sport utcai stadion, Budapest • NBIII - Nyugati csoport

Tovább folytatódik a BKV mélyrepülése, zsinórban most már hat találkozó óta nyeretlen a csapat. Az első félidő 1:1-es állása után a második félidő elejét nagyon megnyomta a vendég Győr, sikerült is megszerezni a vezetést az 50. percben. Ezt követően jóval többet birtokolta a labdát a hazai együttes, a végére már állandó presszió alatt futballozott a Győr. A vendégek kontrákra rendezkedtek be, ilyen kontrák végén többször is csak a szerencse mentette meg a közlekedésieket a góltól. Hiába nyomot nagyon a BKV, az egyenlítés már nem jött össze.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (15:28:28)

90
    A mérkőzés utolsó támadását a BKV vezette, de ez semmilyen veszélyt nem jelentett Nagy kapujára.

89
    Labdaszerzés után egy gyors kontrát vezettek a vendégek. Három a kettő ellen vihették kapura, Sipőcz azonban 18 méterről meglehetősen korán előtte. labdája mellément.

88
    Merczel ívelte középre a hazaiak szabadrúgását, középen a védők kifejelték.

87
    Szabálytalanság után jobbról ívelhetnek be szabadot a hazaiak. Közben középen az egyik vendégjátékos a gyepen maradt. Feltehetően időhúzási szándékkal.

86
    Les miatt kifelé jöhetnek a hazaiak.

85
    Labdaszerzés után egy gyors kontrát vezetett a Győr. Sipőcz lépett ki egy labdával, de hosszan szöktette magát, így a kapujából kifutó Kara vetődéssel elcsípte a játékszert.

84
    A mérkőzés végét nagyon megnyomja a BKV, a Győr kontrákra épít.

83
    Böröczkyt húzták el a jobb oldalon, a játékvezető sípja néma maradt.

82
    Mayer jött be Vadas helyett.

81
    A vendégek már különösebben nem erőltetik a játékot, fél szemükkel már az órát nézik.

80
    Vadas kísérletezett távolról egy átlövéssel, lökete jócskán mellé ment.

79
    Böröczky jött be Petrezselyem helyett.

78
    A vendégek előreívelt szabadrúgása hosszú, Kara szedi össze a labdát.

77
    Vadas kapott sárga lapot buktatásért.

76
    A középpályán folyik a játék, fogy az idő, de a közlekedésiek nem jutnak helyzetig.

75
    A vendégek szöglete után középen szabálytalanságot látott a játékvezető, szabadrúgás kifelé.