Ferencváros – Dunaújvárosi KKA 35:26 (vége) | Siófok – Veszprém BKC 24:22 (vége) | Fehérvár – MTK-Budapest 33:16 (vége)
Győr – Békéscsaba 24:20 (vége) | Ipress Center-Vác – Érd 28:28 (vége)
Siófok KC
24:22 (12:8)
Veszprém Barabás KC
szombat 18.01.2014, 18:00 • Beszédes József Általános Iskola tornacsarnoka • Női kézilabda NB1

Az első tíz percben nem találta a Siófok a veszprémi hatos fal ellenszerét. Azonban a félidő végére egy remek húsz perc után már négy góllal vezettek (12:8). Hat gól volt a legnagyobb különbség, aztán a 45 perc után (18:12) után feljavult a vendégek támadójátéka, így a végjáték izgalmasra sikeredett. (10:16:41)

Pacsiznak a csapatok. A közönség felállva ünnepel.

60
    Mérkőzés vége. (24:22)

60
    Nem születik már újabb gól a vendégek támadásából.

60
    Jön a Veszprém! (24:22) (24:22)

60
    28 másodperc van vissza! (24:22) (24:22)

59
    PLANÉTA jobb alsóba lövi a hetest! (24:22) (24:22)

59
    Planéta lő fölé! (24:21) (24:21)

59
    Vendég időkérés. (24:21) (24:21)

59
    ORBÁN talpról középmagasan a kapu jobb oldalába lő! (24:21) (24:21)

58
    PLANÉTA visszahúzza kilencről a bal alsóba! (23:21) (23:21)

58
    Lukács ront ziccert a szélről. (23:20) (23:20)

58
    Hazai időkérés. (23:20) (23:20)

57
    TÓTH GABRIELLA kilencről , talpról a kapu bal felébe lő, a másik irányba mozduló Pastrovics melett! (23:20) (23:20)

56
    Megmozgatják a vendégek a hazai falat, majd TÓTH tör be, a bal felsőbe bombáz! (23:19) (23:19)

56
    Szemerey véd bravúrral, a kipattanót ORBÁN szedi fel, hosszú alsóba lő! (23:18) (23:18)

Bartha Gergely Sámuel

Kommentátort keresünk a Veszprém Barabás KC csapatának meccseihez. További információk.

Siófok KC: Futaki Hajnalka, Pastronics Melinda,Nagy Éva – Dajka Bettina,Varga Nikolett,Léránt Vivien,Szabadfi Ágnes,Szalai Babett,Orbán Annamária,Polics Tímea,Deáki Dóra,Németh Csilla,Lukács Viktória,Erdősi Ildikó,Szamoránsky Anikó,Termány Rita
    Vezetőedző:Golovin Vlagyimir

Veszprém Barabás KC: Pásztor Bettina,Szemerey Zsófi,Györkös Rebeka – Tóth Eszter,Hajtai Vanessza,Kokas Viktória,Gulyás Vanda,Kurucz Ivett,Pelczéder Orsolya,Marincsák Nikolett, Horváth Dóra, Planéta Szimonetta,Vesztergombi Dalma,Kiskaratli Zsófia,Tóth Gabriella,Takács Bianka
    Veztőedző:Róth Kálmán

Játékvezetők: Tomecskó-Hunyadi Tamás, Unyatinszki Tamás