FK Anzsi Mahacskala – KRC Genk 0:0 (vége) | FC Dnipro Dnipropetrovsk – Tottenham Hotspur 1:0 (vége) | Juventus FC – Trabzonspor 2:0 (vége)
Odessa – Olympique Lyon 0:0 (vége) | Esbjerg FB – ACF Fiorentina 1:3 (vége) | Dynamo Kijev – Valencia 0:2 (vége)
PAOK – Benfica 0:1 (vége) | Liberec – AZ Alkmaar 0:1 (vége) | Maccabi Tel Aviv F.C. – FC Basel 0:0 (vége)
FC Porto – Eintracht Frankfurt 2:2 (vége) | Real Betis – FC Rubin Kazany 1:1 (vége) | Swansea City – SSC Napoli 0:0 (vége)
FC Viktoria Plzen – FC Shakhtar Donetsk 1:1 (vége) | S. S. Lazio – Ludogorets 0:1 (vége) | Ajax Amsterdam – Salzburg 0:3 (vége)
Juventus FC
2:0 (1:0)
Trabzonspor
csütörtök 20.02.2014, 19:00 • Juventus Stadion, Torino • Európa liga

A második játékrészben mind a két csapat feljebb kapcsolt egy fokozattal, azonban nem sikerült gólt szerezniük. A 71. percben Adin lőtt gólt, azonban a labda már előtte elhagyta a játékteret, így a játékvezető nem adta meg a találatot. Szinte mindenki elkönyvelte az 1 gólos hazai előnyt a visszavágóra, azonban Pogba nem így gondolta és bár először még a kapufát találta el a 90. percben, de 4 perccel később már nem tévesztett és 2:0-ra módosította az eredményt.
    Ezzel a győzelemmel a visszavágó esélyese a Juventus, de Törökországban egyik csapat sem mehet biztosra. (20:57:28)

90+5
    Yumlu rúgta fel Tévez-t, amiért sárga lapot kapott.

90+4
    A Juventus gólt szerzett!
    Tévez ment el a jobb oldalon, majd középre gurított, ahol érkezett PAUL POGBA és 15 méterről a bal felső sarokba lőtt.

90+2
    Giovinco ment el a bal oldalon, majd éles szögből lőtt, Kivrak szögletre mentett.

90+1
    Erdogan lövésébe tette bele a lábát Adin, a bal alsó sarok felé tartó labdát Buffon ütötte ki, de végül les miatt a Juventus jöhet szabadrúgással.

90
    5 perc lesz a hosszabbítás.

90
    Llorente tartotta meg a labdát a 16-oson belül, majd hátratette Pogba-nak, aki 14 méterről lőtt, azonban Demir-en megpattant a lövés és végül a kapufáról pattant az alapvonalon túlra.

89
    Colman lőtt 22 méterről a kapu mellé.

88
    Pogba rántotta le Adin-t a vendégek 16-osán belül, szabadrúgás kifelé.

86
    Giovinco ívelt át Vidal-nak a túloldalra balról, aki lefejelte a labdát Pirlo elé, azonban a 16-osról megeresztett lövésbe Yumlu belevetődött.

85
    Erdogan bal oldali beadása után Ogbonna tisztáz.

84
    Paulo Henrique cselezgetett a 16-oson belül, de hosszan szöktette magát, így Buffon felszedte a labdát.

83
    Ismét Giovinco került helyzetbe és megint Yumlu mentett hatalmasat.

83
    Giovinco lőtt a 16-os bal sarkáról, Yumlu azonban belevetődött, szöglet következhet.

82
    Adin lapos, pattogós lövését fogta magabiztosan Buffon.

81
    Hurmaci helyett Mierzejewski a vendégeknél.

80
    Pirlo csúszott oda Erdogan-nak, szabadrúgás a vendégeknek 25 méterről, középről.