FK Anzsi Mahacskala – KRC Genk 0:0 (vége) | FC Dnipro Dnipropetrovsk – Tottenham Hotspur 1:0 (vége) | Juventus FC – Trabzonspor 2:0 (vége)
Odessa – Olympique Lyon 0:0 (vége) | Esbjerg FB – ACF Fiorentina 1:3 (vége) | Dynamo Kijev – Valencia 0:2 (vége)
PAOK – Benfica 0:1 (vége) | Liberec – AZ Alkmaar 0:1 (vége) | Maccabi Tel Aviv F.C. – FC Basel 0:0 (vége)
FC Porto – Eintracht Frankfurt 2:2 (vége) | Real Betis – FC Rubin Kazany 1:1 (vége) | Swansea City – SSC Napoli 0:0 (vége)
FC Viktoria Plzen – FC Shakhtar Donetsk 1:1 (vége) | S. S. Lazio – Ludogorets 0:1 (vége) | Ajax Amsterdam – Salzburg 0:3 (vége)
Real Betis Balompié S.A.D.
1:1 (1:0)
FC Rubin Kazany
csütörtök 20.02.2014, 21:05 • Benito Villamarín, Seville • Európa liga

Remek második félidei játékkal emberhátrányban pontot ment a Rubin Kazan a Betis otthonában! A hazaiak minden erejükkel azon voltak a második játékrészben hogy legalább megduplázzák az első félidőben szerzett góljaik számát, ám ehelyett Eremenko a 74. percben büntetőből egyenlíteni tudott, így 1–1-es döntetlen született a Benito Villamarín stadionban!

A Betis továbbjutási esélyei ezzel meglehetősen leromlottak, hiszen a jövő héten nekik kell Oroszországba látogatniuk a Kazan stadionjába, ahol valószínűleg egy még jobban hajtó együttes ellen kell majd kiállniuk. (23:07:08)

90+5
    Kipattant a labda, újabb szöglet jöhet.

90+4
    Cserél a Kazan, Mullin hagyja el csigalassúsággal a pályát, Kverkvelia váltja.

90+4
    Hazai szöglet jöhet.

90+4
    Sharonov vágja ki a labdát az ötöstől, nagyot mentett a hazai védő!

90+4
    Első körben visszarendeli a játékvezető, újra kell rúgni.

90+3
    A tizenhatos mellől, a bal szélről jöhet szabadrúgással a Betis.

90+3
    De Torbinsky lerántja, örülhet hogy nem kapja meg most a második sárgáját, megérdemelte volna.

90+3
    Továbbra is támad a hazai gárda, Cedric próbálja lerázni védőjét a bal szélen.

90+2
    A labda már a közelben sem volt, Kuzmin pedig felborította Cedricket. Jogos a sárga.

90+2
    A beadást kifejelték, Didac lövése pedig messze elkerülte a kaput. Kirúgás jöhet.

90+1
    A bal szélen indul a Betis újabb támadása.

90+1
    Négy percet hosszabbít a belga sípmester.

89
    Minden esetre a Perquis, M'Vila, Torbinski triónak kiosztja a sárga lapot a játékvezető.

89
    Ryzhikov lehúzta a labdát a hazai játékos elől, majd lefeküdt a földre. Nyilván siettetni próbálta Perquis, de nem jutott előbbre ezzel a megoldással.