FK Anzsi Mahacskala – KRC Genk 0:0 (vége) | FC Dnipro Dnipropetrovsk – Tottenham Hotspur 1:0 (vége) | Juventus FC – Trabzonspor 2:0 (vége)
Odessa – Olympique Lyon 0:0 (vége) | Esbjerg FB – ACF Fiorentina 1:3 (vége) | Dynamo Kijev – Valencia 0:2 (vége)
PAOK – Benfica 0:1 (vége) | Liberec – AZ Alkmaar 0:1 (vége) | Maccabi Tel Aviv F.C. – FC Basel 0:0 (vége)
FC Porto – Eintracht Frankfurt 2:2 (vége) | Real Betis – FC Rubin Kazany 1:1 (vége) | Swansea City – SSC Napoli 0:0 (vége)
FC Viktoria Plzen – FC Shakhtar Donetsk 1:1 (vége) | S. S. Lazio – Ludogorets 0:1 (vége) | Ajax Amsterdam – Salzburg 0:3 (vége)
S. S. Lazio
0:1 (0:1)
PFK Ludogorets Razgrad
csütörtök 20.02.2014, 21:05 • Stadio Olimpico, Róma • Európa liga

Nagy meglepetésre a Ludogorets idegenben legyőzte a Laziot! Bátran kezdtek a vendégek de egy tizenegyest elhibáztak az első félidőben.Az első játékrész utolsó percében Bezjak góljával vezetést szereztek, a második játékrészben pedig sikeresen őrizték ezt. Hiába kapott büntetőt a Lazio is, hiába voltak egy ideig emberelőnyben, a vendégek kivédekezték a második játékrészt.
    A jövő heti visszavágóra kisebb csoda kell, hogy ez a Lazio kiharcolja a továbbjutást! (23:04:42)

90+4
    Stojanov tartja hátul a labdát, hogy múljon az idő.

90+3
    Quixada dobta el magát a tizenhatoson belül, de nem bántották, mehet tovább a játék.

90+2
    Espinho volt lesen, a hazaiaké a labda.

90+1
    Közel a meglepetéshez a Ludogorets , hogy nyerjenek a Lazio otthonában.

90
    Négy perc lesz a hosszabbítás.

89
    Candreva remekül tört be a tizenhatosra, de a 10 méteres bal oldali lövését ismét védte Stojanov.

88
    Radu 16 méteres, lapos lövését vetődve védte Stojanov.

87
    Csere a PFK Ludogorets Razgradnál: lemegy Marcelinho, bejön Quixada.

86
    Candreva 25 méteres lövését könnyedén fogta Stojanov.

85

84
    Csak kisszögletbe kezdenek a vendégek, tartják a labdát.

83
    Szöglet a vendégeknek, Biglia rúgta ki a labdát Lumu elöl.

82
    Perea volt lesen, szabadrúgás a vendégeknek.

81
    Onazi húzta vissza MArcelinhot, szabadrúgás a félpályától a vendégeknek.

80
    Csere a PFK Ludogorets Razgradnál: lemegy Misidjan, bejön Lumu.

79
    Biglia lökte el Caicarát, szabadrúgás a vendégeknek.

Kolarics László

Gólok: 45. Bezjak

Lapok:   40. Cana (LAZ) – 35. Dyakov (PLR), 45+1. Zlatinski (PLR)   55. Dyakov (PLR)   73. Cavanda (LAZ)

kimaradt büntető: 8. Dyakov (LAZ), kimaradt bünt. – 50. Anderson (PLR), kapus Stojanov hatástalanítva

S. S. Lazio: Berisha – Ciani, Cana, Radu – Cavanda, Onazi, Biglia, Lulic(66.Kakuta) – Balde, Klose(76.Perea), Felipe Anderson(60.Candreva )
    PFK Ludogorets Razgrad: Stojanov – Caicara, Mantyla, Moti, Minev – Aleksandrov, Zlatinski, Dyakov, Marcelinho(87.Quixada), Misidjan(80.Lumu) – Bezjak(61.Espinho)

Játékvezetők: Stoyanov – Caicara, Mantyla, Moti, Minev – Aleksandrov, Zlatinski, Dyakov, Marcelinho, Misidjan – Bezjak