VfB Stuttgart – SC Freiburg 2:0 (vége) | Werder Bremen – FC Schalke 04 1:1 (vége) | Norimberk – Borussia M'gladbach 0:2 (vége)
FC Augsburg – Bayern München 1:0 (vége) | Eintracht Frankfurt – 1. FSV Mainz 05 2:0 (vége) | Borussia Dortmund – VfL Wolfsburg 2:1 (vége)
FC Augsburg
1:0 (1:0)
Bayern München
szombat 05.04.2014, 15:30 • SGL-Arena, Augsburg • Bundesliga

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (17:25:04)

53 veretlen bajnoki mérkőzés után szenvedett újra vereséget a Bundesligában a már bajnok Bayern München. A tartalékos vendégek az első félidőben vesztették el a meccset, a másodikban már hiába futballoztak hatalmas fölényben, még egyenlíteniük sem sikerült a nagyot harcoló Augsburg ellen. Egészen elképesztő az a taktikai baromság, hogy akkor sem lövünk távolról, amikor kellene, mert ezt mondták az öltözőben: addig cipelgette a labdát a Bayern München Augsburgban, amíg ki nem kapott...

90+4
    Hosszú indítás balra Bobadilla felé, akit lesen állít meg a bíró.

90+4
    Kroos felívelése után Mandzukicnál lát támadófaultot a bíró a tizenhatos előterében, szabadrúgás kifelé.

90+3
    Hitzet ápolják, hosszabbítása lesz a hosszabbításnak is vélhetően...

90+2
    Müller jobb oldali beadását húzza le Hitz, akit Mandzukic roppant okosan még meg is támaszt, így most ápolással telhetnek a fontos percek.

90+2
    Ostrzoleket is szerelik a bal szélen, Schweinsteiger adja haza a labdát.

90+1
    Essweint szerelik a bal szélen, bedobás a hazaiaknak.

90
    Három perc a hosszabbítás.

90
    Höjbjerg 15 méteres lövése vágódik le a blokkoló védőkről.

90
    A kontra végén Esswein gurít balról keresztbe, Bobadilla az alapvonaltól visszahúzza a labdát, majd telibe lövi a bal kapufát.

89
    Schweinsteiger felívelt labdáját fejelik ki a hazai védők.

88
    Weiser harcol ki szabadrúgást a jobb szélen, de a felívelt labdát a mezőnybe vágják a hazai védők.

87
    Höjbjerg jobb oldali beívelését Mandzukic csúsztatja balra, de nem jó a labda a közben el is csúszó Müllernek.

86
    Philp emel jobbról, 12 méterről veszélytelenül Neuer kezébe.

86
    Kroos szabadrúgása balról érintés nélkül suhan a túloldalon az alapvonalon túlra.