Atlético Madrid – Villarreal 1:0 (vége) | Barcelona – Real Betis 3:1 (vége) | Real Sociedad – Real Madrid 0:4 (vége)
Rayo Vallecano – Real Club Celta de Vigo 3:0 (vége)
Real Sociedad
0:4 (0:1)
Real Madrid
szombat 05.04.2014, 20:00 • Anoeta, San Sebastián • Primera División

Az Atlético és a Barcelona után a Real Madrid is győzni tudott, így a tabella élén nem történt semmilyen változás.
    Az első félidőben még kiegyenlített volt a játék, de szünetre Illarramendi találatával már madridi vezetéssel mehettek a csapatok.
    A fordulást követően egyértelműen a Madrid akarata érvényesült a pályán, a 66. percben Bale góljával már kettővel mentek a vendégek. Ekkor érezni lehetett, hogy Madridnak ez a mérkőzés már zsebben van, a vége előtt néhány perccel pedig két újabb góllal tették biztossá a sikert.
    A királyiak győzelme teljesen megérdemelt, a Sociedad ezzel a vereséggel egyre távolabb kerül a BL-selejtezőt érő negyedik helyhez.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (22:00:46)

90+2
    Canales kezezése után a Madrid végezhetett el szabadrúgást. Itt már mindkét csapat a végső sípszót várja.

90+1
    Carvajal kap sárga lapot belépőért.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

89
    Casemiro jött be a lecserélt Alonso helyett.

88
    Real Madrid gólt szerzett!!
    Di Maria remek labdával ugratta ki ALVARO MORATÁT, aki védőjével a nyakán bevitte a hazaiak tizenhatosára, majd mintegy nyolc méterről higgadtan elrúgta Bravo kapus mellett.

87
    Modrić próbálkozott meg egy lövéssel 17 méterről, kísérlete mellé ment.

86
    Bale helyére Morata érkezett.

85
    Benzema találta meg labdával PEPÉT a hazaiak tizenhatosán belüll, a portugál hét méterről könnyedén bebelsőzte a labdát.

83
    Pardo ívelte be a hazaiak sarokrúgását, nem jelentett veszélyt a Madrid kapujára.

82
    Jobbról ívelték be a labdát a hazaiak, Griezmann tíz méterről próbálta kapura rúgni, labdája elakadt a védőkben,.

81
    Isco helyett di María érkezett.

79
    Bale tartotta meg ügyesen a labdát bal oldalon, majd inkább a biztonságos hátra játékot választotta.

78
    Alonso lábát húzták el, szabadrúgással jöhet a Madrid saját térfeléről.

77
    A jobbról beívelt hazai sarokrúgás veszélytelen, középen könnyedén tisztáztak a védők.

76
    Jobb oldalon vezettek támadást a hazaiak, a beadást középen Ramos szögletre mentette.

75
    Isconak próbálták bejátszani a labdát a hazai védők mögé, a labda pontatlan, elhagyja a játékteret.