Hull City – Stoke City 1:1 (vége) | Tottenham Hotspur – Queens Park Rangers 4:0 (vége) | Sunderland AFC – Manchester United 1:1 (vége)
Hull City
1:1 (1:0)
Stoke City
vasárnap 24.08.2014, 14:30 • Kingston Communications Stadium, Hull • Barclays Premier League

Igazi harcos, küzdelmes mérkőzést láthattunk, nem lehetett unatkozni. Ez általában jellemző is az angol bajnokság meccseire. A 15. perctől kezdve végig emberhátrányban futballozott a Hull City, ennek ellenére ők szereztek vezetést és kis híján ki is húzták a végéig.

A záró fél órára még jobban erősített a Stoke City, amely ugyan a mezőnyt már uralta, de a beívelgetős, sablonos támadások nem voltak igazán veszélyesek. Mégis sikerült az egyenlítés a záró 10 percben egy épphogy átcsorgó, de ugyanolyan fontos és egyértelműen szabályos góllal.

Hull City – Stoke City: 1-1!
    ---- (16:25:43)

90+5

90+5
    Még egy utolsó lehetőség, El Mohamady a jobb oldalról 20 méteres lövést ereszt meg, alig fölé.

90+4
    Bardsley blokkolja le Huddlestone 20 méteres lövési kísérletét középen.

90+4
    Crouch fejeli le ismét a beívelést, Adam érkezett középen, de nem tudja jól átvenni egy védő szorításában, sőt, még egy kontrára lesz ideje a hazaiaknak.

90+4
    Bojan beadása balról nagyon mély, McGregor kezében landol.

90+3
    Jobb oldali beadás, Crouch lefejeli a magasságának köszönhetően, McShane pedig újra jól helyezkedik és kirúgja oldalra.

90+3
    McShane védekezik jól sokadszor a felező környékén.

90+2
    Diouf ellen ítélnek, nem egyértelmű, hogy les vagy lökés miatt.

90+1
    Lejárt a rendes játékidő, 4 perc a ráadás, van még tehát egy kis idejük.

90
    Birkózás a szögletzászlónál, Huddlestone akarta húzni az időt, Bardsley rossz néven vette, kicsit erősebben támadta meg, amire a hazai játékos lerántotta, kifelé szabadrúgás a Stoke Citynek.

90
    Robertson tartja a labdát elől a bal oldalon és ki is harcol egy sarokrúgást.

89
    Hull ellentámadás, de Odemwingie előnyösebb helyzetben, oldalbedobásra ment.

88
    Rombol a Hull, most is csak kivágták a labdát, amerre álltak.

88
    Már csak néhány perc maradt hátra, a Hull City szinte az egész meccset emberhátrányban játszotta, de az utóbbi 20-25 percben többnyire védekezéssel.

87
    Crouch beállása egyértelműen veszélyesebbé tette a vendégek támadójátékát, folyamatosan leköt két embert.

86
    McGregor szerez meg egy pontatlan beívelést, egyelőre továbbra is fölényben marad a Stoke.

85
    Vajon változik-e a mérkőzés képe, vagy továbbra is támadásban marad a Stoke City?
    SHAWCROSS - 1:1

Gólok: 43. Jelavic – 84. Shawcross

Lapok:   53. Robertson (HUL), 61. Bojan (HUL) – 39. Diouf (STK), 44. Bardsley (STK)   15. Chester (HUL)

Hull City: 1 McGregor – 5 Chester, 15 McShane, 6 Davies – 14 Livermore, 29 Quinn (7 Meyler 77') – 27 Ahmed El Mohamady, 26 Robertson – 8 Huddlestone – 18 Jelavic (17 Boyd 82'), 23 Ince (2 Rosenior 57')
    Cserék: 22 Harper – 2 Rosenior, 3 Figueroa, 4 Bruce, 7 Meyler, 17 Boyd, 24 Aluko

Stoke City: 1 Begovic – 2 Bardsley, 17 Shawcross, 12 Wilson, 3 Pieters – 6 Whelan (27 Bojan 42'), 15 N'Zonzi – 9 Odemwingie, 21 Sidwell (16 Adam 66'), 10 Arnautovic (25 Crouch 56') – 18 Diouf
    Cserék: 29 Sörensen – 5 Muniesa, 16 Adam, 19 Walters, 20 Cameron, 25 Crouch, 27 Bojan

Játékvezetők: J. Moss – L. Betts, I. Hussin