Ferencvárosi Torna Club – Nyíregyháza 3:1 (vége) | Pécsi MFC – Diósgyőri VTK 1:2 (vége) | Debreceni VSC – Szombathelyi Haladás 1:0 (vége)
Pécsi MFC
1:2 (0:2)
Diósgyőri VTK
vasárnap 24.08.2014, 18:30 • PMFC Stadion, Pécs • OTP Bank Liga

A Diósgyőr az első félidőben könnyedén szerzett kétgólos vezetést, a második félidőben pedig hiába próbálkozott a Pécs, elég vérszegények voltak a támadásaik. Wittrédi tizenegyesgólja csak szépségtapasz volt a Pécsieknek a vereségre.
    A PMFC ismét nem tudott nyerni, de még a pontszerzés sem sikerült itthon.
    A győzelem ezzel elnapolva a jövő heti Kecskemét elleni összecsapásra! (20:26:06)

90+3
    WITTRÉDI - 1:2

90+3
    A Pécs gólt szerzett!
    WITTRÉDI DÁVID a bal alsóba lőtte a tizenegyest, Antal nem érte el!

90+3
    Tizenegyeshez jut a Pécs! Frőhlichet buktatta a tizenhatos bal oldalánál Okuka!

90+2
    Wittrédi jobb oldali beadása elsuhant a lábak mellett, ebből sem lett gól.

90+1
    Bognár 15 méteres lövése két méterrel a kapu mellé kanyarodott.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

90
    Antal kényelmesen fogja a labdát Márkvárt elől, a vendégek jönnek.

89
    Bacsa próbál beljebb kerülni a jobb szélen, de Romics szerelni tudja.

88
    Egerszegi kapott sárga lapot egy lerántásért.

87
    Szatmári 18 méteres lövése kicsivel ment el a jobb kapufa mellett.

86
    Takács kisodródott egy indítással, megpróbálta Baloghra pöckölni a labdát, de kigurult bedobásra.

85
    Antal kapott sárga lapot az időhúzásért.

85
    Antal kapus nem nagyon akarja elvégezni a kirúgást.

84
    Uzoma beadását Rácz 12 méterről csúnyán mellé rúgta.

83
    Bognár szögletét kifejelik a hazaiak, de a visszalőtt labda megint kiment . A második sarokrúgását Balogh a mezőnybe fejelte ki.

82
    Husic elől Balogh rúgja ki a labdát, szöglet a Pécsnek.

81
    A hazaiaknak már fogy az idejük és az erejük is, nem várhatjuk már az egyenlítést.