SC Paderborn 07 – 1. FSV Mainz 05 2:2 (vége) | Borussia M'gladbach – VfB Stuttgart 1:1 (vége)
SC Paderborn 07
2:2 (1:1)
1. FSV Mohuč 05
vasárnap 24.08.2014, 15:30 • Benteler-Arena, Paderborn • Bundesliga

Négy gólt is láthattunk a mérkőzésen, mégsem mondhatjuk hogy különösebben eseménydús volt a találkozó. 1:1-es állásnál kezdődhetett a második félidő, a második játékrészben többnyire kiegyenlített volt a játék, majd a 87. percben Hünemeier fejjel vezetést szerzett a hazaiaknak. Mikor már mindenki elkönyvelte a Paderborn győzelmét, akkor a 93. percben a Mainz büntetőből egyenlített. A döntetlen igazságosnak mondható.
    Köszönöm a figyelmüket! (17:27:09)

90+3
    Ja-Cheol KOO (bünt.) - 2 : 2

90+3
    A Mainz gólt szerzett!
    JA-CHEOL KOO vállalja el a vendégek büntetőjét, nem remegett meg a lába.
    Büntetőt!

90+3
    Büntetőt harcolnak ki a vendégek!

90+2
    A Mainz megnyomja a végét, mindent megtesz az egyenlítésért.

90+1
    A ráadásban a Paderborn már az idővel is játszik, ők már a végső sípszót várják.

90
    Három perc lest a ráadás.

89
    Okazaki nem sok híján azonnal egyenlített, fejesét azonban megúszták a hazaiak.
    Uwe HÜNEMEIER - 2 : 1

87
    A Padernborn gólt szerzett!
    Jobb oldalon vezettek támadást a hazaiak, Bakalorz jól adja középre, UWE HÜNEMEIER hét méterről fejelt kapura, Karius csak beleérni tudott.

86
    Vrancić végezte el a hazaiak szabadrúgását, hamar elveszítette a Paderborn a labdát.

85
    Csendesen csordogál a találkozó, a csapatok felváltva támadnak.

83
    Djuricic helyére Malli érkezett.

82
    A mérkőzés vége felé valamivel a Mainz aktívabb, de igazából ők sem tudnak helyzeteket kidolgozni.

81
    Kutschke helyére Rupp érkezett érkezett.

81
    Vucinovic jött be a lecserélt Koc helyére.

79
    Szabálytalanság után balról a vendégek rúghattak szabadrúgást, Geis a beadás helyett a lövést választotta, lövése az oldalhálóba ment.

Gólok: 37. Kachunga, 87. Hünemeier – 34. Okazaki, 90+3. Koo (bünt.)

Lapok:   44. Brückner (SCPA), 61. Vrancić (SCPA), 67. Park (SCPA)

SC Paderborn 07: Kruse – Brückner, Ziegler, Hünemeier, Wemmer – Vrančić, Koç (81. Vucinovic), Bakalorz, Stoppelkamp – Kachunga (76. Ducksch), Sağlık.
    Cserék: Lueck – Strohdiek, Heinloth, Rupp, Vucinovic, Ducksch, Kutschke.

1. FSV Mohuč 05: Karius – Bell, Bungert, Noveski (52. Jara), Džoo-Ho – Geis, Brosinski (62. Moritz), Baumgartlinger, Ku – Đuričić (83. Malli) – Okazaki
    Cserék: Kapino – Jara, Díaz, Zimling, Moritz, Malli, Parker.

Játékvezetők: Sippel – Leicher, Schüller