UD Almería – RCD Espanyol 1:1 (vége) | SD Eibar – Real Sociedad 1:0 (vége) | Real Club Celta de Vigo – Getafe CF 3:1 (vége)
Barcelona – Elche CF 3:0 (vége) | Levante – Villarreal 0:2 (vége)
Levante UD
0:2 (0:0)
Villarreal CF
vasárnap 24.08.2014, 23:00 • Ciutat de València • Primera División

A Villarreal játszott végig veszélyesebben, már az első félidőben eldönthették volna a meccset, de akkor kimaradtak a lehetőségeik. Uche azonban a második félidőben a "semmiből" szerezte meg a vezetést a sárga tengeralattjáróknak, és a végén be is biztosították a győzelmüket, amely teljesen megérdemelt a vérszegény támadójátékost mutató Levante ellen. (00:49:13)

90+2

90+2
    Előreívelt labda Pedro Lópeztől, Asenjo húzza le a 11-es pontnál.

90+1
    Karampelas remek beadása balról, Casadesus fejel 7 méterről a jobb kapufára!

90+1
    2 perc a ráadás.

90
    Pedro López beadása után megcsúszik egy védő fején a labda, Martins jó helyzetből, 6 méterről fejelhet, de nem tudja kapra irányítani a labdát...

89
    Espinosa lő 16 méterről, kevéssel a bal sarok mellé.

88
    A kapura lövések aránya: 2:6!

87
    Martinst állítják meg jó helyzetben lesen – jogosan.

86
    Jobbról ívelhet be szöglete Pérez, mély a labda, kimegy túloldalon.
    CHERYSHEV - 0:2

85
    A Villarreal gólt szerzett!
    Moi Gómeztől kapja vissza nagyszerű ütemben DENIS CHERYSHEV a labdát jobbról, 5 méterről gyakorlatilag az üres kapuba kell csak továbbítania! 0:2

85
    Espinosa ível a kapu elé egy bal oldali szabadrúgást, Fernandez húzza le könnyedén a labdát.