UD Almería – RCD Espanyol 1:1 (vége) | SD Eibar – Real Sociedad 1:0 (vége) | Real Club Celta de Vigo – Getafe CF 3:1 (vége)
Barcelona – Elche CF 3:0 (vége) | Levante – Villarreal 0:2 (vége)
SD Eibar
1:0 (1:0)
Real Sociedad
vasárnap 24.08.2014, 19:00 • Ipurua, Eibar • Primera División

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (20:52:39)

Megnyerte történelmi, első élvonalbeli meccsét az Eibar hazai pályán a Real Sociedad ellen. Jobbára a vendégek támadtak, de lehetőségeikkel nem tudtak élni, miközben Javi Lara az első félidő utolsó pillanataiban lőtt egy hatalmas szabadrúgásgólt. A második félidőben is nagy szívvel játszott a hazai csapat, s összességében megérdemelte a minimális különbségű sikert.

90+5

90+5
    Canales passza nem jó a jobb szélre Vela felé, hazai bedobás jöhet.

90+4
    Joseba Zaldúa passza után Vela távoli lövését védi biztos kézzel Xabi Irureta.

90+4
    Agirretxe keresztlabdája rövid jobbra, elfejelik a hazai védők.

90+3
    Ander Capa helyén az olasz Piovaccari az utolsó percekre a hazai csapatban.

90+2
    A kontra végén Lillo Castellano megpattanó jobb oldali beadását húzza le Zubikarai.

90+2
    Canales 25 méteres szabadrúgása éppúgy levágódik a sorfalról, mint Granero ismétlése.

90+1
    Dani García rúgta fel a meglóduló Joseba Zaldúát, sárga lap.

90
    Öt perc a hosszabbítás.

90
    Castro balról középre tett labdája után ment a hazai védelem.

89
    Granero középre ívelt szabadrúgása után Xabi Prietóról kerül a labda az alapvonalon túlra, hazai kirúgás.

89
    Castro passza után Raúl Navas lép oda Velának, sárga lap.

88
    A bal oldali szögletet Ínigo Martínez fejelte tovább az ötösnél, majd Agirretxe fejese az ötös jobb sarkától fölé száll.

87
    Canales passza után Xabi Prieto jobb oldali beadását a hosszún Lillo Castellano fejeli szögletre.

86
    Manu Del Moral távolról próbálja meglepni a kinn álló Zubikarait, de nem jár sikerrel.