BKV Előre SC – III. kerület 2:2 (vége) | Újbuda – Rákosmente KSK 1:0 (vége)
BKV Előre SC
2:2 (1:1)
III. kerület
vasárnap 31.08.2014, 17:30 • Sport utcai stadion, Budapest • NBIII - Nyugati csoport

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik..

A hétvégén folytatódik a küzdelem az NB III-ban is, a harmadik fordulóban többek között BKV – III. Kerület mérkőzésre kerül sor.

A közlekedésiek eddig négy pontot szereztek, az első fordulóban hazai pályán verték a Tökölt, majd Tatabányán egy élvezetes mérkőzésen 3:3-as döntetlent játszottak.

A Kerület tavaly még a budapesti elsőosztályban futballozott, azt megnyerve léphetett egyet a ranglétrán, sorsoláskor pedig az NB III Nyugati csoportjába került. Eddig egy győzelem és egy vereség a mérlegük. Az első fordulóban Újbudán kikaptak, majd múlt héten hazai pályán megverték a Rákosmentét. Hogy aztán egy harmadik budapesti csapat ellen mire mennek, az holnap a Sport utcában kiderül?!

A mérkőzéshez jó szórakozást kívánunk!

BKV Előre SC: Bozsó – Tóth A., Major, Merczel, Babos – Huller, Csikós, Varga, Boda – Juhász, Papp

Cserék: Kara – Schmidt, Csikortás, Dobó, Marczinka, Kálmán, Juhász

III. kerület: Kondor – Tóth T., Pálfalvi, Filó, Lóska – Szikes, Kocsis, Hegybányai, Kaszai – Móczó, Bartha

Cserék: Román – Kovács, Lendvai,Scheiber, Szűcs, Kocsis, Krajncz

Játékvezetők: Móri – Dr. Bene, Makkosné.

1

1
    A hazaiak kezdték a mérkőzést.

2
    Rögtön a találkozó elején egy nagy helyzet hazai oldalon! A BKV ívelhetett be szabadrúgást a Kerület kapujához, Tóth Axel hat méterről fejelt kapura, Kondor bravúrral tolta fölé.

3
    Egymásután kétszer ívelhetett be szögletet a hazai csapat, egyik sem jelentett komolyabb veszélyt a vendégek kapujára.

4
    A közlekedésiek nagyon bekezdtek, a Kerület jobb híján saját térfelén védekezik.

5
    Varga Bence lábát húzták el, kecsegtető távolságból végezhet el szabadrúgást a BKV.

6
    A BKV Előre gólt szerzett!
    BABOS BARNABÁS vállalta el a hazaiak szabadrúgását, 22 méterről gyönyörűen csavart a bal felsőbe.

8
    A Kerület eddig még nem igazán lépte át a felezővonalat, igencsak megilletődve játszanak a vendégek.

9
    A hazaiak próbálták bejátszani a labdát a Kerület tizenhatosára, a védők nagy üggyel-bajjal de végül tisztáztak.

10
    A vendégek valamivel feljebb mentek, de játékukban eddig semmilyen veszély nem volt.

11
    Szabadrúgást végezhetett el vendégcsapat saját térfeléről, de hamar elveszítették a labdát.

12
    A hazaiak birtokolják a labdát, türelmesen építik fel támadásukat.

13
    Papp fejezte be lövéssel a BKV támadását, húsz méterről megeresztett lökete a felső kapufán csattant.

14
    A balról elvégzett hazai sarokrúgás veszélytelen, a védők könnyedén felszabadítottak.

15
    Egyértelmű BKV fölény a pályán, a vendégek egyelőre csak a védekezéssel vannak elfoglalva.

16
    Varga kapott jó labdát a Kerület tizenhatosa előtt, egy cselt követően 15 méterről ballal a bal kapufát találta el, majd a kipattanót Huller vágta fölé.

17
    Mezőnyben folyik a játék, a vendégek továbbra sem sokat mutatnak, visszazártan védekeznek.

19
    Megint Varga és Huller hozott össze kis híján egy gólt! Előbbi szépen beívelte balról, Huller a hosszúról fejelt kapura, Kondor szögletre tornázta a labdát.

20
    A jobbról beívelt hazai sarokrúgás veszélytelen, középen felszabadítottak a védők.

21
    A Kerülte próbálkozott egy mélységi indítással, Bozsó jött és szépen összeszedte a labdát.

22
    Bozsó kirúgása után a labdát a hazaiak kapcsolták le, majd a hosszú ívelésük már pontatlan.

23
    Bartha passzolta el magát, újra a BKV fordulhat támadással.

24
    A balról beívelt hazai beadást könnyed kivágták a vendégvédők, de támadásban maradt a BKV.

25
    Valamivel kiegyensúlyozottabb lett a mérkőzés, de még mindig a hazaiak játszanak fölényben.

26
    Bedobás után a vendégek próbálták megtartani a labdát, a közlekedésiek tizenhatosáig már nem jutottak el.

28
    Kaszai próbálkozott meg egy lövéssel 22 méterről, Bozsó érezte hogy nem kell közbeavatkoznia, a labda mellé ment.

29
    Balról érkezett a hazaiak beadása, középen Papp fejelt mellé hét méterről.

30
    Varga felé ment egy mélységi indítás, a hazaiak támadója nem érte el a labdát.

31
    A III. kerület gólt szerzett!
    Bal oldalon vezettek támadást a vendégek, a beadást követően középen JUHÁSZ DÁNIEL ért szerencsétlenül a labdába, a bal sarokba pattant a labda.

33
    Móczó kapott sárga lapot buktatásért.

34
    A hazaiak beívelt szabadrúgását könnyedén kivágták a büntetőterületről a vendégek.

35
    Jobbról érkezett a hazaiak beadása, a vendégvédők középen kivágták a labdát.

36
    Csikós kapott sárga lapot belépőért.

37
    Az egyenlítés után felbátorodtak a vendégek. Egy kiugratást követően ziccerben Bartha rúgta mellé mintegy tíz méterről.

38
    Teljesen kiegyenlített lett a mérkőzés, már egyáltalán nem tapasztalható a hazai fölény.

39
    A BKV ívelt be szögletet balról, középen Kondor szépen lehúzta a levegőből.

40
    Móczó kapott jó keresztlabdát a jobb oldalon, beadását középen Bartha fejelte kapura, Bozsó szögletre mentett.

41
    A balról elvégzett vendég sarokrúgás veszélytelen, a hazaiak építkezhetnek.

42
    A középpályán gyűrik, egymást a csapatok, most egyik csapat sem tud eljutni az ellenfél tizenhatosáig.

43
    Jobbról ívelhettek be szabadrúgást a hazaiak, középen a Kerület védői kivágták a labdát.

44
    Lent maradt egy vendégjátékos, álla a játék. Hamar felgyógyult, így folytatódhat a játék.

45
    Bozsó kirúgása után a hazaiak passzolgattak mezőnyben, majd a játékvezető lefújta az első félidőt.

45

A hazaiak hatalmas fölényével kezdődött a mérkőzés, a közlekedésiek már a hatodik percben megszerezték a vezetést. Többször is a Kerület kapujába találhattak volna, azonban a kihagyott helyzetek megbosszulta magát, és egy öngóllal egyenlített a vendégcsapat. Az egyenlítés után kiegyenlítetté vált a találkozó, a Kerület is egy ziccert követően megszerezhette volna a vezetést.
    Maradjanak velünk!

46

46
    A vendégek kezdték a második félidőt.

47
    A hazaiak adogatnak saját térfelükön, nehezen tudják kihozni a labdát.

47
    A Kerület rúghatott szögletet jobbról, nem jelentett veszélyt, Bozsó megfogta a labdát.

48
    Bozsó rosszul rúgta ki a labdát, BARTHA ROLAND pedig 23 méterről a kapuba emelt. Bozsó kapus kint állt a kapuból.

50
    Egy szabálytalanság után a BKV végezhetett el szabadrúgást, a vendégek kapujához beívelt labda magas, kirúgással jöhet a Kerület.

51
    A vendégek tartották ügyesen a labdát a BKV térfelén, majd egy szabálytalanság után szabadrúgással jöhet a Kerület.

52
    A vendégek jobbról beívelt szabadrúgását Bozsó öklözte messzire, építkezhetnek a hazaiak.

53
    Jobbról érkezett középre egy veszélyes beadás a hazaiaktól, Boda hat méterről nem sokkal fejelt fölé.

54
    Les miatt a hazaiak jöhetnek kifelé szabaddal.

55
    A közlekedésiek többet birtokolják a labdát, de veszélyes területre egyelőre nem tudják bejátszani.

57
    Ügyesen tartották a labdát a vendégek, de az indítás előre már pontatlan, a hazaiak fordulhatnak támadással.

58
    A BKV vezetett veszélyes támadást, balról középre lőtt labdát a hosszún Babos tette kapura, védője becsúszással mentett szögletre.

59
    Schmidt jött be a lecserélt Csikós helyére.

60
    Egymásután két hazai játékos is elesett gyanús körülmények között a Kerület tizenhatosán belül, a játékvezető nem látott szabálytalanságot.

61
    Jobbról végezhettek el szögletet a hazaiak, középen kivágták a labdát a védők, de támadásban maradt a BKV.

62
    A BKV sebességet váltott, egymásután vezetik a támadásokat.

63
    Varga felé ment egy kiugratási kísérlet, a hazaiak játékosa nem érte el a labdát.

64
    A bal oldalon vezettek támadást a hazaiak, a beadást a hosszún SCHMIDT ZSOLT még elérte, majd lehetetlen szögből is a kapuba talált. Kondor kapus a támadás közben a földön feküdt, megsérülhetett.

66
    Kondort kellett sokáig ápolni, de úgy tűnik tudja folytatni a játékot.

67
    Kaszai fejezte be lövéssel a vendégek támadását, 23 méterről csúnyát fölé lőtte.

68
    A Kerület adta be jobbról a labdát, nagy üggyel-bajjal, de végül tisztáztak a hazaiak.

69
    Scheiber jött be a lecserélt Tóth Tamás helyett.

70
    A közlekedésiek vezettek támadást, a beadást szögletre mentették a védők.

71
    A jobbról beívelt hazai sarokrúgás veszélytelen, könnyedén felszabadítottak a Kerület védői.

72
    Móczó helyére Szűcs érkezett.

73
    Egyre nagyobb a feszültség a pályán, kezdenek elszabadulni az indulatok.

74
    Alig van folyamatos játék, szabálytalanság miatt a játékvezetőnek gyakran közbe kell avatkoznia.

75
    Papp lépett oda, érkezett is a sárga lap.

75
    A Kerület ívelhetett be szabadrúgást a hazaiak tizenhatosára, középen tisztáztak a védők.

76
    Varga helyére Marczinka érkezett.

77
    Filó kapott sárga lapot, felvágta ellenfelét.

78
    Jobbról ívelhettek be szabadrúgást a hazaiak, a labda magas, érintés nélkül elhagyta a játékteret.

79
    A mezőnyben gyűrik egymást a csapatok, a feszültséget tapintani lehet a pályán.

80
    Huller helyére Juhász érkezett.

82
    Jobbról veszélyesen érkezett a vendégek beadása, a labda végül elment keresztbe.

83
    Mindkét csapat meg akarja nyerni a mérkőzést, a védekezéssel egyik oldalon se sokat törődnek.

84
    Jobbról adták be a labdát a hazaiak, középen Papp nem fért a labdához, védője nagyot mentett előle.

85
    Les, szabadrúgással jöhet kifelé a BKV.

86
    Szabálytalanság után a hazaiak végezhetnek el szabadrúgást a középpályáról.

87
    A BKV szabadrúgása mély és pontatlan, a labda érintés nélkül elhagyta a játékteret.

88
    A vendégek próbálkoztak egy mélységi indítással, a hazai védők előnyösebb helyzetben kikísérték a labdát.

90
    Öt perc lesz a ráadás.

90+1
    A vendégek vezettek támadást a jobb oldalon, Scheiber cselezte magát tisztára, majd éles szögből hat méterről centikkel rúgta el a hosszú mellett.

90+2
    Kocsis jött be Kaszai helyett.

90+3
    A hazaiak vezettek támadást a bal oldalon, szerelés után a Kerület végezhetett el kirúgást. Kondor kirúgása után a játékvezető lefújta a találkozót. A hazai közönség egyemberként tiltakozott a lefújás ellen, hiszen korábban öt perc ráadást mutatott a játékvezető.

90+3
    Vége a második félidőnek.

Egy feszült és játékvezetői szempontból rendkívül nehéz mérkőzés végén a csapatok megosztoztak a pontokon. A BKV már a hatodik percben megszerezte a vezetést, majd az első húsz percben többször is növelhette volna az előnyét. Ehelyett egy öngóllal a vendégek egyenlítettek a 31. percben, az első félidőben újabb találat már nem esett. A fordulást követően a Kerület már a 48. percben megszerezte a vezetést, ez Schmidt még egalizálta, de újabb gól már nem született a találkozón.
    A mérkőzésen rengeteg szabálytalansággal telt.
    Köszönöm a figyelmet! (19:25:35)

Gólok: 6. Babos, 64. Schmidt – 31. Juhász (öngól), 48. Bartha

Lapok:   36. Csikós (BKV), 75. Papp (BKV) – 33. Móczó (HKER), 77. Filó (HKER)

BKV Előre SC: Bozsó – Tóth A., Major, Merczel, Babos – Huller (80. Juhász), Csikós (59. Schmidt), Varga (76. Marczinka), Boda – Juhász, Papp

III. kerület: Kondor – Tóth T. (69. Scheiber), Pálfalvi, Filó, Lóska – Szikes, Kocsis M., Hegybányai, Kaszai (90. Kocsis B.)– Móczó (72. Szűcs), Bartha
    Cserék: Román – Kovács, Lendvai,Scheiber, Szűcs, Kocsis B., Krajncz

Játékvezetők: Móri – Dr. Bene, Makkosné