Szolnok – Cegléd 2:1 (vége) | Debreceni VSC – KTE-Phoenix Mecano 2:0 (vége) | Gyirmót – Budapest Honvéd FC 1:2 (vége)
Újpest FC – Fehérvár 1:0 (vége) | – Ajka 2:1 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Ferencvárosi Torna Club 1:0 (vége)
Szolnoki MÁV FC
2:1 (2:0)
Ceglédi VSE
szerda 15.10.2014, 15:00 • Tiszaligeti stadion, Szolnok • Magyar Ligakupa

89
    Bohner helyett Nádházi a pályán a hazaiaknál az utolsó pár percre.

82
    Bohner szerez szépen labdát az ellenfél térfelén. Egyedül vezetheti a kapura, de lövése után a jobb oldali kapufa mellett hagyja el a labda a játékteret.

77
    Albert kap sárga lapot .

74
    A Cegléd gólt szerzett!
    Bal oldalról érkezik egy lapos passz. Középen érkezik ALBERT ISTVÁN, aki a védők szorításában Nacsa fölött a rövid fölőbe helyezi a labdát.

69
    Cserél a hazai csapat. Tóth Dánielt Pongrácz váltja.

61
    Szekér kap sárga lapot B. Tóth felrúgásáért.

55
    Cserél a hazai csapat. Magos helyett Szabó a pályán.

47
    Még egy csere a vendégeknél. Majorost Szekér váltja a folytatásra.

47
    A frissen beállt Szabó kerül helyzetbe, de emelése a kapu fölé száll.

46
    A vendégek többet is cseréltek a szünetben. Viniczai helyett Koós, Oláh helyett Vattai, Koncz helyett Szabó a pályán.

43
    A Szolnok gólt szerzett!
    HAMAR ÁDÁM vezeti középen a labdát. Jó 25 méterről lövi kapura. A jó eltalált lövést Kovács csak beljebb segíteni tudta.

39
    Farkas tekeri el mesterien a sorfal felett a szabadrúgást. A kapufa érintésével hagyja el a labda a játékteret.

20
    Majoros ad be a jobb oldalról laposan, a védők elvétik a labdát, a hosszú oldalon érkezik Nagy, de erős lövését bravúrral védi Nacsa.

15
    HAMAR ÁDÁM cselezi be magát a tizenhatoson belülre a jobb oldalon.és a laposan a kapu jobb sarkába lövi a labdát.

6
    Hazai szabadrúgás az alapvonalról. Jól érkezik a beadás, az ötös vonalánál érkezik Tóth Dániel, de nem tudja a kapuba fejelni a labdát. Nagy helyzet volt.

Kun Zoltán

Gólok: 15. Hamar, 43. Hamar – 74. Albert

Lapok:   61. Szekér (CVSE), 77. Albert (CVSE)

Szolnoki MÁV FC: Nacsa – Magos (55. Szabó), Tóth D. (69. Pongrácz), Papucsek, Hamar – B. Tóth, Mundi, Bohner (89. Nádházi), Kállai – Tóth P., Galambos
    Cserék: Rézsó, Pongrácz, Balogh, Szabó, Antal, Nádházi, Polák

Ceglédi VSE: Kovács – Oláh (a szünetben Vattai), Albert, Farkas, Szala – Füle, Koncz (a szünetben Szabó), Viniczai (a szünetben Koós), Nagy – Majoros (a szünetben Szekér) , Elek
    Cserék: Tóth L., Dóczi, Vattai, Szabó, Koós, Szekér, Markó

Játékvezetők: Kovács J. Zoltán, Király Krisztián, Horváth Róbert, Szilágyi Sándor