Chelsea F.C. – Southampton FC 1:1 (vége) | Everton FC – Newcastle United 3:0 (vége) | Manchester United – Tottenham Hotspur 3:0 (vége)
Chelsea Football Club
1:1 (1:1)
Southampton FC
vasárnap 15.03.2015, 14:30 • Stamford Bridge, London • Barclays Premier League

Küzdött a Chelsea, a londoni kékek uralták a második félidőt, ám a szerdai, PSG ellen fiaskó után nem tudja győzelemmel kiengesztelni a szurkolóit Mourinho csapata.
    A mérkőzésen az egy pontot egyértelműen Forster kapus hozta a szenteknek, megszámlálhatatlan bravúrt mutatott be a hálóőr.
    A Chelsea azonban így sem szomorkodhat, tegnap a City kikapott, így a kékek előnye tovább nő a táblázat élén. (16:26:12)

90+5

90+4
    Nem sikerül helyzetet kialakítani a Southampton kapuja előtt, lassan leperegnek a másodpercek.

90+3
    A Chelsea küzd a győzelemért, minden mezőnyjátékos a vendégek térfelén.

90+2
    Ivanovic beadását kifejelik a vendégek.

90+1
    Négy perc lesz a ráadás.

90+1
    Remy labdáját Forster védi bravúrral, az ismétlés Chelsea játékosban akad el, a harmadik próbálkozás pedig fölé! Mindegyik hatalmas helyzet volt!

90
    Azpilicueta tüzel a tizenhatos sarkától, a rövid alsóba tartó labdát Forster bravúrral üti szögletre!

89
    Courtois húzza le magabiztosan Pellé pontrúgását.

88
    Fokozódnak az izgalmak, kérdés, melyik csapat mennyit kockáztat az esetleges győzelemért.

86
    Cuadrado veszélyes centerezésébe lépnek bele a szentek!

85
    Ismételhet a Chelsea.

85
    Szöglet a hazaiak javára.

83
    Willian biceg le, a helyén Cuadrado folytatja. A hazaik sem cserélhetnek többet.

83
    Long helyett Pellé, nincs több vendég csere.

83
    Duricic (Southampton) tapossa meg Williant.

82
    Második hazai csere: Oscar le, Remy be.

81
    Forster húzza le nagy nehezen a sarokrúgást.

81
    Diego Costa elé pattan a játékszer, talán túl magasra is, így odaér egy védő, szöglet!