UD Almería – Villarreal 0:0 (vége) | Málaga CF – Cordoba 2:0 (vége) | Sevilla – Elche CF 3:0 (vége)
Real Madrid – Levante 2:0 (vége)
Malaga CF
2:0 (0:0)
Cordoba CF
vasárnap 15.03.2015, 17:00 • Estadio La Rosaleda, Malaga • Primera División

Az első percektől jobban és aktívabban is játszott a Malaga, megérdemelten győztek a hazaiak. Időnként veszélyesen kontrázott a Cordoba, de ezek a támadások a második félidőben már nagyon megritkultak, fölényben játszott a Malaga, amely közepesen játszva is két góllal verte végül a kiesés ellen harcoló, nehéz helyzetben levő Cordobát.

Malaga – Cordoba: 2-0!
    ---- (18:53:27)

90+3

90+2
    Ghilas kapott indítást a jobb oldalon, de 12 méteres lövésébe még időben lép bele Rosales. Ghilast ma nagyon jól őrizték, egy kivétel volt csak.

90+1
    Két perc a ráadás.

90
    Alberto felé érkezett pontatlan szöktetési kísérlet a bal oldalon, de egy bedobást így is kiharcol a Malaga.

89
    Ünnepel a hazai közönség, most már megtehetik, szinte zsebben már a három pont.

88
    Bebe visszarántotta megindulni készülő ellenfelét, sárga lap.

88
    Kontrázott a Malaga, a jobb oldalon futott fel az akció, tökéletes keresztlabda balra Alberto elé, aki nehezen vette át a labdát, majd öt méterről az oldalhálóba lőtt!

87
    Zuculini adta be balról a labdát, Angelerinek kifejelni sima ügy volt.

86
    Ezzel minden bizonnyal eldőlt a találkozó sorsa, a Cordoba eddig sem mutatott világverő erőt, két gólt már nem hinném, hogy tud lőni ma ilyen rövid idő alatt.
    Nordin AMRABAT - 2:0

85
    A Málaga gólt szerzett!
    NORDIN AMRABAT indult meg a bal oldalon, kicsit középre húzott, majd jobb lábbal egészen furcsa szögből, 15 méterről a rövid alsóba bombázott hajszálpontosan, pedig Saizar is arra indult, de pont befért még! 2-0!

84
    Andone hagyta ott a lábát csúnyán, ezért a sárga lap.

84
    Bebe és Campabadal játszanak össze a jobb oldalon jó ideig, de előre nem jutnak, majd Andone még szabálytalan is.

83
    Benne vagyunk az utolsó 10 percben már, a Malaga vezet egy góllal, de ez a sovány előny nem életbiztosítás.

82
    Recio érkezik Samu helyére a Malaga csapatába.

82
    Ismét egy hazai csere, a mai utolsó.

81
    Ricardo Horta 28 méterről jobbal bődületes erővel meglőtte a labdát, ami a felső lécről pattant le, majd vissza a mezőnybe, óriási helyzet!

Gólok: 49. Juanmi, 85. Amrabat

Lapok:   84. Andone (COR), 88. Bebe (COR)

Malaga CF: Kameni – Rosales, Angeleri, Weligton, Boka – Ignacio, Sergi Darder – Samu (Recio 82'), Ricardo Horta, Samu Castillejo (Luis Alberto 61') – Juanmi (Amrabat 74')
    Cserék: Ochoa – Amrabat, Tissone, Recio, Duda, Luis Alberto, Miguel Torres

Cordoba CF: Mikel Saizar – Luso (Campabadal 74'), Pantic, José Crespo, Fede Vico (Rossi 69') – Krhin, Ekeng (Andone 46') – Zuculini, Borja Garcia, Bebé – Ghilas
    Cserék: Juan Carlos – Rossi, Cartabia, Fidel, Abel Gomez, Andone, Edu Campabadal

Játékvezetők: José González – José Sánchez, Ignacio Rubio