UD Almería – Villarreal 0:0 (vége) | Málaga CF – Cordoba 2:0 (vége) | Sevilla – Elche CF 3:0 (vége)
Real Madrid – Levante 2:0 (vége)
Sevilla FC
3:0 (2:0)
Elche CF
vasárnap 15.03.2015, 19:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán • Primera División

A papírformának megfelelően a Sevilla begyűjtötte a három pontot, a hazaiak sima győzelmet arattak.
    Az első félidőben sevillai fölény volt a pályán, Bacca két góljával a szünetre már kettővel ment az andalúziai csapat.
    A fordulást követően ugyan jobban és aktívabban játszott az Elvhe minta az első játékrészben, ennek ellenére nem sikerült a szépítés. A Sevilla viszont a csereként beállt Gameiro góljával, végleg eldöntötte a mérkőzést.
    Köszönöm a figyelmet! (20:51:59)

90+3

90+3
    A találkozó utolsó percében már semmi érdemleges nem történt, a középpályán gyúrték egymást a csapatok.

90+2
    Denis Suárez még megpróbálkozott egy lövéssel olyan 15 méterről, jócskán fölé ment a kísérlete.

90
    Három perc lesz a ráadás.

89
    Az Elche birtokolja a labdát, a hazaiakat különösebben nem zavarja ez a tény.

88
    Denis Suárez tört be a labdával a vendégek tizenhatosára, Tytoń jött a kapujából és felszedte előle a játékszert.

87
    Becsületből megy előre az Elche, de már ők is tudják, hogy ez a mai hajó már elúszott számukra.

85
    Gimenez jött be a lecserélt Víctor helyett.

84
    Victor Rodriguez tüzelt kapura, próbálkozása nem sokkal kerülte el a hazai kaput.

83
    Coke előrevágott labdáját az Elche védői lekapcsolták, építkezhetnek a vendégek.
    GAMEIRO - 3:0

81
    A Sevilla gólt szerzett!
    A csereként beállt KEVIN GAMEIRO végleg eldönti a találkozót. A hazaiak támadója remek kiugratást kapott a leshatáron, ziccerben vezethette kapura, majd mintegy 15 méterről szemben a kapuval szépen eltette a kapujából kifutó Tytoń kapus mellett.

79
    Banega kapott sárga lapot belépőért.

78
    Mbia jött be a lecserélt Iborra helyett.

78
    Fajr suhintott a tizenhatosról, a jobb alsóba tartó labdát Rico védte, majd a kipattanót az egyik védő már kivágta.

77
    Denis Suarez kapott labdát, majd mintegy húsz méterről bombázott, kísérlete elakadt a blokkban.

76
    A Sevilla kapujához beívelt labdát Rico húzta le, majd kényelmesen hozza játékba a hazaiak kapusa.

Gólok: 18. Bacca (bünt.), 31. Bacca, 81. Gameiro

Lapok:   33. Krychowiak (SEV), 79. Banega (SEV) – 18. Coro (ELC), 36. Angel (ELC), 56. Cisma (ELC)

Sevilla FC: S. Rico – Coke, Pareja, Kolodziejczak, Trémoulinas – Krychowiak, Iborra (78. Mbia ) – Den. Suárez, Banega, J. Reyes (64. Vidal) – Bacca (72. Gameiro)
    Cserék: Barbosa – Aspas, Deulofeu, Gameiro, Mbia, Vidal, F. Navarro

Elche CF: Tytoń – Dam. Suárez, Roco, Lombán, Cisma – Ángel, Pasalić (66. Herrera) – Coro (60. Garry Rodrigues), Fajr, Víctor (85. Gimenez) – Jonathas
    Cserék: M. Herrera – Albacar, Giménez Candela, C. Herrera, Lorente, Mosquera, G. Rodrigues

Játékvezetők: Javier Estrada – Javier Aguilar, Francisco Martín