Chelsea F.C. – Southampton FC 1:1 (vége) | Everton FC – Newcastle United 3:0 (vége) | Manchester United – Tottenham Hotspur 3:0 (vége)
Manchester United
3:0 (3:0)
Tottenham Hotspur
vasárnap 15.03.2015, 17:00 • Old Trafford, Manchester • Barclays Premier League

Rendkívül unalmas, eseménytelen második félidőt láthatott a közönség: a United nem akart, a Spurs pedig nem tudott focit vinni a második 45 percbe.
    Csendesen lecsordogált a szünet utáni idő, a vörös ördögök győzelme ma egy percig sem forgott veszélyben.
    A sikerrel a Manchester United megerősíti 4. helyét a tabellán, és két pontra megközelíti a városi rivális Manchester City együttesét. (18:51:53)

90+2

90+1
    Becsületből még próbálkoznak a londoniak.

90
    Kettő perc lesz a ráadás.

89
    Az első komolyabb londoni lehetőség: Kane kap kiugratást, majd kissé kiszorított helyzetből, az ötös sarkától tüzel, De Gea hárít, a kapus ráül a játékszerre!

87
    A második gólt szerző Carrick helyét Rafael veszi át, a hazaiak is kihasználják tehát a harmadik cserelehetőségüket.