UD Almería – Villarreal 0:0 (vége) | Málaga CF – Cordoba 2:0 (vége) | Sevilla – Elche CF 3:0 (vége)
Real Madrid – Levante 2:0 (vége)
UD Almería
0:0 (0:0)
Villarreal CF
vasárnap 15.03.2015, 12:00 • Estadio de los Juegos Mediterráneos, Almería • Primera División

Az első félidőben többször próbálkozott a Villarreal, helyzeteiket rendre elpuskázták. A 40. perctől emberelőnybe játszottak, mivel dos Santos (Almeria) a kiállitás sorsára jutott. Igaz a második félidő elején Costa is megkapta második sárgáját, tehát a meccs zömében egyenlő létszámban játszottak a csapatok, és végül nem birtak egymással. A második félidő sem rejtegetett gólt, próbálkozások voltak ugyan, de komolyabb gólhelyzet nem.
    A végeredmény tehát Almeria : Villerreal 0:0. Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (13:50:27)

90+3

90+2
    A beadás pontatlan lett, Juliannak ez ismét könnyű zsákmány lett.

90+1
    Három perc a ráadás.

90
    A rendes játékidő utolsó percében járunk már.

88
    Marcos sarokrúgását sikerült kifejelnie a hazaiaknak.

88
    Cheryshev kapu elé tett labdáját Julian paskolta szögletre.

87
    39:61 a labdabirtoklás aránya, 10:15 a lövések száma. Valamivel jobban játszik a Villarreal az Almerianal, de ez gólokban nem nyilvánul meg.

86
    Öt perc már csak a rendes játékidőből. Nem akar továbbra sem gól születni.

85
    Pina kapott sárgát ellenfele buktatás miatt.

85
    A jobboldali beadásra Pina érkezett, fejese középre tartott, Julian számára ez csemege volt.

83
    Dubarbier helyére Casado érkezett.

83
    Wellington Silva szabálytalankodott Viettoval szemben.

82
    Tartja a labdát a Villarreal, lassan szövődik a támadás.

81
    Megkezdődött a meccs hajrája, jó lenne azért gólokat látni, bár a meccs képe alapján erre nincs túl sok esély. Nem szakad meg egyik csapat sem.

80
    Egy esetleges döntetlennel a Villarreal megelőzné a Sevillat, az Almeria pedig elkerülne a kieső zónából, végül is nem olyan rossz egyik csapatnak sem az x.

79
    Óriási helyzetet puskázott el a vendég csapat! A jobb oldali beadás eljutott Pinahoz, akinek a lövése közvetlen közelről érkezett, pechére a bal sarok mellett kötött ki a játékszer.