Metallurg Magnyitogorszk – Traktor Cseljabinszk 3:0 (vége) | CSZKA Moszkva – Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk 3:1 (vége) | Dinamo Moszkva – Torpedo Nyizsnyij Novgorod 3:1 (vége)
SZKA Szentpétervár – Lokomotiv Jaroslavl 4:0 (vége) | HC Slovan – Avtomobilist Jekatyerinburg 3:1 (vége)

43:30
    A gólra egy veszélyes helyzettel tud csak válaszolni a Jaroslavl, melynek végén Semjonov szabálytalankodott, így 2perces pihenőre kényszerül.

28:49
    A kapu mögül próbálkoztak a vendégek, majd az ebből kialakult helyzetben Kalinin akasztott egy vendég játékost, így kispadra kényszerül 2perc erejéig.

21:57
    Anisimov kényszerül kispadra 2percre, Tarasenkoval szemben volt szabálytalan

13:56
    Ki is állít a játékvezető egy vendég játékost. 2 percig emberelőnyben az SKA

4:57
    Anisimovot és Kovalchukot küldik két perc pihenőre a bírók miután összeakaszkodtak

Dávid Kiss

Gólok és gólpasszok: 24. Thorensen (Alexandrov, Martensson), 34. Kucheryavenko (Afinogenov), 42. Tarasenko (Kalinin), 59. Kovalchuk (Tarachenko)

SZKA Szentpétervár: Bobrovskij (Ivannikov) – Alexanderov, Dallman, Kalinin, Pervusin, Semjonov, Berdjukov, Vorobjov – Martensson, Prucha, Thoresen – Tichonov, Kovalcuk, Tarasenko – Kucheryavenko , Afinogenov, Klimenko – Neprjajev, Fjodorov, Artuchin – Burdasov.
    Lokomotiv Jaroslavl: Varlamov (Sanford) – Kronwall, Flood, Kulikov, Pasin, Visnevskij, Guskov, Jakovlev – Plotnikov, Anisimov, Galimov – Hagman, Trunov, Kaljuznyj – Cernikov, Petrov, Osipov – Redlihs M., Apalkov, Malcev.

Játékvezetők: Anisimov, Sergejev – Birin, Medvedev